• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Köfteci Seyfettin (meşhur Adapazarı Islama Köftecisi)

Adres :

Şeker Mahallesi Ak Sokak No: 47/b Pazartesi Pazarı Yanı Adapazarı Sakarya Sakarya » Adapazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Seyfettin Alpan

E-Posta Adresi :

seyfi1970seyfi@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 631 09 61

Whatsapp 2:

0 (535) 631 09 61

Sakarya restaurant sektöründe kurulan firmamız bu alanda en lezzetli ve en kaliteli yemeklerin sizlere sunulması için kurulmuştur. Sevdikleriniz ile birlikte lezzetli yemekler eşliğinde, hoş sohbet etmek istiyorsanız bizleri tercih edebilirsiniz. Müşteri memnuniyetine vermiş olduğumuz önem ile birlikte bu alanda en kaliteli ve en lezzetli hizmeti sunmaktayız.

Yeme içme ve eğlence için Sakarya içerisinde restoran arıyorsanız doğru adreste bulunuyorsunuz. Menümüz içerisinde birbirinden çeşitli lezzetler bulunur. İşkembe çorbası içilecek yerler arasında bulunan restoranımızda hakiki işkembe çorbası içmenin keyfini çıkartabilirsiniz. Adapazarı ıslama köfte nerede yenir sorusunun da ilk cevabı olan restoranımız içerisinde en lezzetli ıslama köfteleri tadabilirsiniz.

Kelle paça çorbası yapan aşçılarımız, en lezzetli ve en sağlıklı malzemeleri bir araya getirerek bu tadı üretmektedir. Hakiki kelle paça çorbası nerede yenir diye merak edenlerin Sakarya içerisinde en çok tercih ettiği firma bizler olmaktayız.

Meşe kömüründe ıslama köfte yapanlar olarak bu eşsiz lezzetli, en özel hazırlama yöntemi ile sizler sunuyoruz. Islama köfte yapan aşçılarımız yılların bilgi birikimine sahip oldukları için bu alanda en lezzetli ıslama köfteleri sizlere sunacaktır. Meşhur olan bu köfteleri tadacak en ideal mekânı bulmuş bulunuyorsunuz.

Restoranımız hem lezzetli hem de hesaplı olduğu için en çok tercih edilen restoranlardan biri olmuştur. Cep yakmayan ve bütçe dostu fiyatlar ile sizlere en kaliteli restoran hizmetini yaşatıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR