• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Köftehane

Adres :

Yeni Mahalle Demirciler Sokak Urla Sanat Sokağı Yanı Urla/izmir İzmir » Urla

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mutlu Taktak

E-Posta Adresi :

gulsermeril@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (538) 618 62 11

Whatsapp 2:

0 (536) 317 73 87

Whatsapp 3:

0 (538) 618 62 11

Köftehane olarak İzmir restaurant sektöründe 1982 yılından bu yana hizmet veriyoruz. Yarım asra yaklaşan tecrübe ve deneyimimizde kendimizi sürekli geliştiriyor, müşteri merkezli faaliyetlerimizi her geçen gün daha da zenginleştirmeye devam ediyoruz. Faaliyetlerimize başladığımız ilk günden bu yana sürekli kendimizi yeniliyor, değişen ihtiyaçlara en uygun şekilde yanıt verebilme çabasıyla ilerliyoruz. Teknolojik değişiklikleri de yakından takip ediyor, çağımızın insanının en çok ihtiyaç duyduğu farklılık, kalite, güven ve hızlılığı esas alarak başarıya ulaşmış bulunuyoruz.

Hizmet verdiğimiz sektörde lider bir marka olma hedefiyle çıktığımız yolda bunu başarmış bulunuyoruz. Benzersiz tariflerimiz ve lezzetlerimiz yanında sunuş tekniklerimiz, nezih mekanımız, hijyenik ortamımız ve güler yüzlü personelimizle farklı bir restoran deneyimi sunuyoruz. Bütün misafirlerimize özel olduklarını hissettiriyor, en iyi şekilde ağırlıyoruz. Ürünlerimizin tamamında kaliteli malzemeler kullanıyor, her biri ulusal ve uluslararası marka değeri kazanmış, seçkin markaların ürünlerini mutfağımızla buluşturuyoruz. Özellikle et ürünlerinde standartlarımızdan kesinlikle taviz vermeden en doğal, en sağlıklı, en taze etleri özenle seçiyor, müşterilerimizin üst düze kaliteyle buluşmasını sağlıyoruz.

Salonumuzda ağırladığımız misafirlerimize siparişlerini en hızlı biçimde hazırladığımız gibi alo köfte siparişi hattımıza gelen talepleri de hızlıca hazırlayıp evlere ve iş yerlerine ulaştırıyoruz. Urla’nın en gözde fast food lokantası, aile restorandı, aile lokantası olarak köfte, ciğer, tavuk çeşitlerimizi tercihe sunuyor, misafirlerimize unutamayacakları lezzetleri tattırmak için hazır bulunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR