• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Köftem'o

Adres :

Yeditepe Mah. M. Oğuz Göğüş Cad. No: 309/c Gaziantep » Şahinbey

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Doğan

E-Posta Adresi :

koftemo@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 493 55 57

Yıllardır ilimizde sizlere hizmet vermekteyiz. Faaliyet gösterdiğimiz fast food sektöründe en iyiler arasında yer almaktayız. Ticari kaygıdan uzak müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı ile kurulduğumuz ilk günden beri sizlerin huzurundayız. Verdiğimiz hizmetlerin kalitesiyle geniş müşteri kitlesine hitap etmekteyiz. Yaptığımız işi en ideal şekilde sizlere sunmak adına her daim kendimizi geliştirdik ve ilerledik. Emin adımlarla ilerlediğimiz bu yolda bizlere eşlik eden siz müşterilerimizin varlığı ile yolumuza devam ediyoruz.

Gaziantep fast food sektöründe aranan lezzetleri bir arada bulabileceğiniz bir adres olarak sizlerin hizmetindeyiz. Kolaylıkla ulaşabileceğiniz mekanımızda birbirinden lezzetli köfte çeşitleri ile adımızdan söz ettiriyoruz. Ayrıca sucuk çeşitleri, tost çeşitleri ve hamburger çeşitleri ile sizlere hizmet vermekteyiz. Bu lezzetleri yiyebileceğiniz en iyi yer olarak hizmet vermekteyiz. Usta ellerden en kaliteli ve güvenilir malzemelerle yapılan bu lezzetlerimizi güler yüzlü personellerimizle sizlere sunmaktayız. Mekanımıza gelemiyorsanız alo paket hizmeti ile siparişlerinizi adreslerinize ulaştırıyoruz.

Yılların deneyimine sahip lokantamızda sizleri en leziz tatlarla buluşturuyoruz. Sizler ne yesem derdine düşmeden bizler sizlere sunduğumuz lezzetlerle bu dertten sizleri kurtarıyoruz. Tüm bunları bütçenize hitap eden en makul fiyatlarla sunuyoruz. Sizlerin mutluluğu ve memnuniyeti bizlerin önceliğidir. Kolaylıkla ulaşabileceğiniz mekanımızda sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyarız. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Uzaklarda ya da başka yerlerde aramanıza gerek bırakmadan bizler yanı başınızda yer alıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR