• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kokoreç Delisi

Adres :

Kemalletin Mah. Mersin Sok. Altınay Apt. No: 2/a Çorlu / Merkez ( Şok Market Yanı Eski Şen Sok. ) Tekirdağ » Çorlu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halil Şentürk

E-Posta Adresi :

.

Whatsapp 1:

0 (543) 433 59 59

Whatsapp 2:

0 (532) 669 34 59

Beslenme sağlıklı bir yaşam için vazgeçilmez bir faktördür. Günlük yaşamın olağan temposunda her ne kadar bu faktöre gereken önem verilemese de tercih edilecek hızlı ve aperatif yiyecekler öğününüzü doyurucu bir şekilde geçirmenize yardımcı olur. Kokoreç öğününüzü geçirmeniz için doyurucu, hızlı bir yiyecek olma niteliklerine sahiptir. Kokorecin kalitesi taze olmasına, ağır ağır pişirilmesine ve temiz şekilde hazırlanmasına bağlıdır. Tekirdağ restaurant sektöründe hizmet veren firmamızdan en kaliteli v en lezzetli kokoreçleri temin edebilirsiniz.

Memnuniyetinizi sağlamaya yönelik gerçekleştirdiğimiz hizmetler ile Çorlu’da sucuk ekmek, midye dolma, temiz uykuluk nerede yenir sorularına cevap olarak gösterilmemizi sağlamıştır. Müşteri odaklı hizmet verilen nezih mekanımızda hijyen ve sanitasyon kuralları titizlik ile uygulanmaktadır. sağlığınızı ve memnuniyetinizi daima ön planda tutarız. Doyurucu, eşsiz lezzetlerimiz ile güzel bir öğün geçirmek için mekanımıza gelmeniz şart değildir. Siparişiniz üzerine lezzetli ve taze yiyeceklerimiz sağlam paketlenmiş, hızlı şekilde ev ve iş adreslerinize teslim edilir.

Kokoreçlerimizi en temiz şekilde hazırlar, ağır ağır pişirir ve daha lezzetli olan kuzu bağırsağı kullanırız. Tazelikten gelen doğal lezzet ile damağınızda kalan tat sizlere bugüne kadar gerçek kokoreç yemediğiniz hissini yaşatır. Siz de temiz, lezzetli kokoreçler tüketmek, sucuk ekmeklerimiz ile doyurucu bir öğün geçirmek ve midye dolmalarımız ile iyi bir aperatifin tadına varmak istiyorsanız firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR