• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kokoreççi Ali Baba

Adres :

Karayolları Kapısı Karşısı Mersin » Toroslar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Furkan Paksoy - Ali Çerçi

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (536) 074 40 21

Whatsapp 2:

0 (507) 046 30 30

Mersin'de hizmet vermekte olan kaliteli ve güvenilir, Kokoreççi Ali Baba isimli firmamız da birmilyonnokta.com kervanına katılarak hizmet vermeye devam eden firmalar arasında yerini aldı. Yedi yirmi dört saat çalışan ve sizler için üreten firmamız, yeme içme sektörünün en çok tercih edilen ismi olmayı başarmıştır. Kokoreç yemeyi sevenlere müjde! Kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet veren firmamız, en lezzetli kokoreci üreten tek firmadır.

Mersin fast food, müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir. Müşterisinin sağlığına önem veren ve sağlık kurallarına uygun hizmet vermekte olan firmamız, her gün düzenli olarak mekân temizliği yapmaktadır. Önce hijyen sonra hizmet adımını esas alan firmamız, çalışan kadrosunun kişisel bakımına da büyük önem vermektedir. Bu şekilde her hizmetinde kalitesini konuşturan firmamız, müşterilerinin takdirini ve güvenini toplamış bulunmaktadır.

Her geçen gün büyüyen ve daha da gelişen firmamız, kaliteli hizmeti sayesinde oldukça büyük bir müşteri kitlesine sahiptir. Her geçen gün daha da artan bu sayı giderek katlanmaktadır. İşinin ehli, çalışkan, atılgan ve azimli çalışan kadrosu ile harikalar yaratan firmamız, çığır açan yenilikleri ile de yepyeni hizmetler sunmaya devam ediyor. Dilediğiniz zaman arayarak kokoreç sipariş edebileceğiniz firmamıza gelerek te sevdikleriniz ile lezzetli kokoreç yiyebilirsiniz. Tadına doyum olmayan lezzeti ile en çok tercih edilen ve sevilen kokoreç hizmetini bizler sunmaktayız.

Hemen bizleri arayarak rezervasyon oluşturabileceğiniz gibi anında evinize veya iş yerinize kokoreç sipariş edebilirsiniz. En hızlı ve güvenilir şekilde kapınıza kadar gelen siparişinizi soğutmadan yemeye başlayabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir yeme içmenin tek adresindesiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR