• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Komagene Kırıkhan

Adres :

Cumhuriyet Mah Kanatlı Cad. Özel İşhanı No: 62 Kırıkhan Hatay Hatay » Kırıkhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Balcı

E-Posta Adresi :

huseyin.balci89.hsb@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (554) 445 21 34

Whatsapp 2:

0 (554) 445 21 34

Sektöre ilk adımımızı attığımız günden beri sadece bölgemizde değil dünyada çiğköftemizi insanlara tanıtmak, markalaşma yolunda ilerlemek hedefindeydik. Bugün gelinen noktada birçok rakibini geride bırakan firmamız her geçen gün belirlediği vizyona yaklaşmaktadır. Müşterilerimizin takdirini kazanmak bizi onurlandırıyor, bizde bu doğrultuda kendimizi geliştiriyoruz. Müşterilerimizin sevgisini kazanmış olmanın verdiği mutlulukla hizmetlerimizi kesintisiz bir şekilde sürdürmekteyiz. Müşterilerimize saygının sonsuz olduğu firmamızda her zaman güler yüzlü hizmet prensibimizdir.

Sektörde lider olmak ve bunu nesiller boyu aktarabilmek hedefinde olan firmamızda daimi hizmet amaçtır. Hatay Çiğköfte sektöründe öncü olan firmamız müşterilerimizin güvenini kazanmış bunun verdiği mutlulukla daha hızlı hizmet sunmaktadır. Çiğköfteyle mutlu olanlarının mekanı olan firmamızda işinde uzman çalışanlarımız bulunmaktadır. Çalışma arkadaşlarımıza gerekli eğitimler verilmekte temizlik konusuna hassasiyetle yaklaşılmaktadır. Gıda güvenliğinin bilincinde olan firmamızda kaliteden taviz verilmemektedir. Hızlı teslimatlarımız sayesinde müşterilerimizi memnun edebilmekte, olumlu dönüşler almaktayız.

Kurulduğumuz günden beri severek yaptığımız, emek verdiğimiz işimizde müşterilerimizin ihtiyaçlarına zamanında ve en iyi şekilde cevap vermeyi amaçlıyoruz. Çıkabilecek sorunları en aza indirmek gayesinde olan firmamız hızlı bakış açısı, çözüm odaklı çalışanları ile pürüzleri ortadan kaldırmaktadır. Müşteri memnuniyetinin gerektirdiği sorumluluğun bilincinde olan firmamız sizlerin siparişlerini her zaman özenle hazırlamaktadır. Profesyonel hizmet sunmanın verdiği gururla sizlerin yoğun ilgisiyle karşılaşıyoruz. Müşterilerimizin bize olan güveninden ilham alarak sürekli kendimizi yenilemek ve geliştirmek hedefiyle ilerliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR