• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Komagene Mesa

Adres :

Yeni Batı Mahallesi 2026 Cd No: 44 Batıkent Mesa Ankara Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serkan Uzun

E-Posta Adresi :

komagenemesa@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 500 80 71

Her birimizin çok sevdiği lezzetlerden biri de çiğköftedir. Ancak kimimiz etlisini daha çok severiz kimimiz ise etsizini. Çoğu il ve ilçede bayiliği olan ve hepimize eşsiz bir lezzette çiğköfte yeme imkanı sağlayan Komagene’nin çiğköfteleri etsizdir. Komagene’nin tüm bayilerinde satışa sunulan çiğköfteler, genel bir merkezden hazırlanmış olarak bayilere gelmektedir. Hazırlanma sırasında hijyen kurallarına kesinlikle uyulmakta, kullanılan malzemeler ise daima taze ve kaliteli olanlar arasından seçilmektedir.

Ankara fast food sektörü içerisinde biz sizlere Komagene Mesa ismi ile hizmet vermekteyiz. Özenle hazırlanan ve tamamen uygun koşullar altında taşınarak bizlere ulaşan çiğköfteler, bizim aracılığımız ile de sizlerle buluşmaktadır. Sizlerle bu eşsiz çiğköfteyi buluştururken bize düşen iyi servisler hazırlamak ve tabi ki hijyen kurallarına uymaktır. Çiğköftemiz, taze yeşillikleri, ekmeği ve sosları ile birleştiğinde adeta bir lezzet şöleni ortaya çıkmaktadır.

Büyük bir kesimi devlet memuru olan ve devlet memuru olmak isteyenlerin bir hayli çok olduğu ülkemizde, bizde genellemeye uyuyoruz ve devlet memurlarının maaş gününde, yani her ayın 15’inde sizler için %50 bedava çiğköfte hizmeti sunuyoruz. Bunun yanı sıra genel olarak da fiyatlarımızın uygun olduğunu belirtmek isteriz.

Canınızın istediği her an çiğköfte yemeye gelebilir veya gelemeyeceğiniz durumlarda alo servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Çiğköftenin yanı sıra menümüzde farklı lezzetlere de yer vermekteyiz. Denemeniz için sizleri en kısa süre içerisinde Komagene Mesa’ya bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR