• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Konya Emniyet Taksi

Adres :

Musalla Bağları Mahallesi Gazi Ahmet Değerli Sakak Ankara Yolu Cad. No: 2/1 Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mevlüt Büyükdemir

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@konyaemniyettaksi.com

Whatsapp 1:

0 (541) 526 87 98

Taksisektöründe yer alan firmamız kalitesi ve kusursuz hizmet anlayışı ile farkını ortaya koymaktadır. Firmamızın sunduğu hizmetlerin tamamı yüksek kalite standartlarına uygundur. Kalitemizden ödün vermeden sunduğumuz hizmetlerin arkasındayız. Taksicilik sanıldığı kadar kolay bir iş değildir, müşterilerin memnuniyetini kazanmak oldukça güçtür. Firmamız zorlukların üstesinden gelmeyi çok iyi bilmekte ve müşteri memnuniyetini kazanmaktadır.

Müşterilerimizin memnuniyeti ve beğenisi firmamız için büyük önem arz etmektedir. Firma olarak işimizi severek yaptığımız için başarıyı elde ediyoruz. Başarımızın en büyük sebebi şüphesiz ki budur. Müşterilerimize layık olmak için güler yüzümüzden, pozitif enerjimizden ödün vermiyoruz. Her zaman iyi olmayı değil en iyi olmayı amaç ediniyoruz. Amacımıza uygun çalışma koşullarımızla sektörde farkımızı yansıtıyoruz. Hizmetlerimizde müşteri odaklı olmaya özen gösteriyoruz. Müşteri merkezli hizmetler sayesinde başarımıza başarı katıyoruz. Disiplinli ve programa yönelik çalışmalar ile hiçbir aksaklığa müsaade etmiyoruz. Başarının ve kalitenin en önemli unsuru şüphesiz ki disiplindir. Firmamız söz konusu unsuru yüzde yüz uygulamaya geçirmektedir.

Düzenlediğimiz hizmetlerin tamamında zamanı önemsiyoruz. Müşterilerimiz için de bizler için de zaman son derece değerlidir. Dilediğiniz saatte dilediğiniz konumda olarak programınızda aksaklıkları önlüyoruz. Firmamız hizmetlerinde saati engel olarak görmüyor. 7/24 hizmet anlayışımız sayesinde sizlerin ihtiyaç duyduğu her an hazırda bekliyoruz. Firmamız yüksek kaliteli ve kusursuz hizmetlerini şaşırılacak fiyatlarla sunmaktadır. Ayrıntılı bilgi almak ve hizmet talebinde bulunmak için bizlerle iletişime geçin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR