• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Konya Emniyet Taksi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mevlüt Büyükdemir

Konya taksi sektörünün en çok tercih edilen ve en öncü hizmetlerini veren Konya Emniyet Taksi ailesi olarak sizlere 7/24 en iyi hizmetleri en uygun fiyatlarla sunmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz. Kusursuz hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ile farkımızı ortaya koyuyoruz. Yüksek kalite standartları gereğince hareket ediyoruz. Kalitemizden ödün vermeden sunduğumuz hizmetlerin arkasında duruyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyeti firmamız için büyük önem arz etmektedir. Emniyet Taksi ailesi olarak işimizi severek yapıyor ve daima sizlerin takdirini ve sevgisini kazanıyoruz. Müşterilerimize layık olmak için güler yüzümüzden, pozitif hizmet anlayışımızdan ödün vermeden sizlere en iyi hizmetleri sunuyoruz. Sektörün en iyisi adına kendimizi geliştirmeye ve yenilemeye devam ediyoruz. Amacımıza uygun çalışma koşullarımızla sektörde farkımızı yansıtıyoruz.

Hizmetlerimizde müşteri odaklı olmaya özen gösteriyoruz. Müşteri merkezli hizmetler sayesinde başarımıza başarı katıyoruz. Disiplinli ve profesyonel çalışma anlayışımız ile hiçbir aksaklığa firmamızda yer vermiyoruz. Düzenlediğimiz hizmetlerin tamamında zamanı önemsiyoruz. Sizlerin değerli zamanından çalmamak adına daima disiplinli ve dakik olarak en hızlı ve zamanında hizmeti sizlere sunuyoruz.

Dilediğiniz saatte dilediğiniz konumda olarak programınızda aksaklıkları önlüyoruz. Firmamız hizmetlerinde saati engel olarak görmüyor. 7/24 hizmet anlayışımız sayesinde sizlerin ihtiyaç duyduğu her an en hızlı şekilde sizlere ulaşıyoruz ve talep ettiğiniz hizmeti en kısa sürede sizinle buluşturuyoruz. Ayrıntılı bilgi almak ve hizmet talebinde bulunmak için bizlere iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR