• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kops İmalatı Kardeşler Plastik

Adres :

Samanlı Mah Kocaali Cad 7.sevinç Sok No 4 Yıldırım Bursa Bursa » Yıldırım

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nilüfer Uluyol-şefik Uluyol

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

uluyol19@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 474 20 34

Whatsapp 2:

0 (532) 394 21 35

Whatsapp 3:

0 (532) 474 20 34

Whatsapp 4:

0 (532) 394 21 35

Tekstil üretim fabrikalarında en önemli malzeme olan iplik belirli bir makara üzerinde sarılmış olarak hazırlanır ve üretime alınacak hale getirilir. Bu noktada en önemli malzeme ise kops olarak bilinir. Kops, iplik eğirme makinesi içerisindeki boş konik bir silindir olarak algılanır ve üzerinde iplik sarma işlemi gerçekleştirilir. Yani bir çeşit makara olarak adlandırılan bu ürün farklı boyut, kalınlık ve özellikler ile üretilerek iplik sanayinde kullanılır. Bu kullanım için istenilen özelliklerde ürün temin edebilmek açısından Bursa Yıldırım ilçesinde hizmet veren Kops İmalatı Kardeşler Plastik işletmesi olarak tanınan bir işletme oluşturuyoruz.

Kops İmalatı Kardeşler Plastik olarak sağladığımız ürünleri ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermek için Bursa plastik sanayi sektöründe yer alıyoruz. Karşılıklı güven ve müşteri memnuniyeti ile sağlamış olduğumuz hizmetler sayesinde tekstil firmaları ve iplik sanayi işletmeleri ihtiyaçlarını karşılayacak miktarlarda özel ölçüler ile ürün talebinde bulunabilmektedir. Çoğu zaman standartlar ile birlikte en doğru kullanımı oluşturacak ürünler firmamız tarafından direkt olarak sunulurken, ürünlerde renk, kalınlık ve boyut değişiklikleri ile çok geniş bir seçenek aralığı bulunmaktadır.

Kaliteli malzeme ile uzun ömürlü ve dayanıklı bir şekilde üretilen ürünlerimiz müşterilerimiz için güven veren ve sektör için en doğru kullanımı oluşturan seçeneklerdir. A'dan Z'ye küçük veya büyük her işletme için uygun fiyatlı bir şekilde sunmuş olduğumuz ürünler, stoklarımız ve seri üretim sayesinde her zaman temin edilebilecek bir niteliktedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR