• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Korkmaz Pişirim Evi

Adres :

Haraparası Mah. Yavuz Sultan Selim Cad. Mustafa Kemal Tuncel İş Hanı Balıkçılar Çarşısı Yanı No: 39/d Hatay » Antakya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Korkmaz

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (538) 367 72 70

Korkmaz Pişirim Evi olarak tam bir damak tadı büyüsü yaratan kaliteyle karşınızda olmak birmilyonnokta.com üyesi olarak bizim için gurur. Enerji depolamanın, sağlıklı beslenmenin, fiziksel olarak güçlü olmanın öneminin farkında olarak hizmet verdiğimiz bu sektörde güvenin ne kadar çok önemli olduğunun farkındayız. Bazı işletmelerin insan sağlığıyla dalga geçtiğinin, içerisinde ne olduğu tam olarak kestirilemeyen yemekleri size sunulduğunun bilincinde olarak hareket ediyor, ona göre bir güven noktası olmak adına çok üstün emekler sarf ediyoruz.

Bir işte başarılı olmanın şartlarından biride, o alanın gerekli noktalarına fazlasıyla önem vermek olduğunu bildiğimiz ivmeli bir artışla hareket ediyor sizleri, evimiz saydığımız bu işletmeye canı gönülden davet ediyoruz. Hamsi tava pişirimi, Adana dürüm, sulu yemekler, tavuk şiş, çorba çeşitleri, gibi türlü türlü yemeklerimiz her zaman taze bir şekilde siz değerli müşterilerimize sunulmaya hazır bulunmaktadır. Bu lezzetin farkına varmak ise bir telefonla sipariş etmek ya da hemen işletmemize gelerek tatmak kadar kolay bir durum.

Hatay restaurant alanında, müşterilerimizin her zaman ihtiyaç duyduğu bu sektörde emek sunmak, göz nuru yemekler yapmak ve sizleri bunlardan memnun bırakıp, uğurlamak bizler için tarifi imkansız bir mutluluk. Sadece yol üstünde görüp gireceğiniz bir işletme olmaktan ziyade her zaman uğrak mekanınız olmak adına elimizden ne gelirse yaptık, yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Lezzetin merkezi her zaman sizlerle.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR