• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kornişçi

Adres :

Kurtuluş Mahallesi Atatürk Caddesi No: 126 Gürsu / Yıldırım / Bursa Bursa » Yıldırım

Sektör :

Yetkili Kişi :

Temel Emrah

E-Posta Adresi :

temel607080@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 574 56 57

Whatsapp 2:

0 (531) 574 56 57

Bursa kornişçi olarak her türlü korniş hizmetlerinde yanınızdayız. Uzun yıllar elde ettiğimiz bilgi birikimimiz sayesinde sektöründe önde gelen firmalar arasında yer almaktayız. Kullandığımız ürünlerin modern ve kaliteli olmasına özen göstererek müşterilerimize kusursuz bir hizmet sunma gayesini taşıyoruz. Kornişçilik sektöründe hizmet veren firmamız sahip olduğu bilgi birikimini ve tecrübesini müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmak için kullanmaktadır.

Firmamız sayesinde kolayca sahip olabileceğiniz hizmetlerimiz arasında korniş ve sineklik montajı, rüstik montaj, korniş takma işlemleri, perde satışı, stor perdeler ve perde modelleri ne ulaşım gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Aynı zamanda firma olarak her türlü perde modellerinin satışını da gerçekleştirmekteyiz.

Bizlere WhatsApp üzerinden ve internet adreslerimizden, iletişim numaralarımızdan kolayca ulaşabilirsiniz. Kaliteli hizmetlerimizden faydalanmak ve yorulmadan korniş işlemlerinizin gerçekleşmesini istiyorsanız bursa kornişçisi her zaman yanınızda olmaya devam ediyor. Müşteri memnuniyetini, dürüstlük ve kaliteli hizmetin doğru adresi olmayı sürdüren firmamızda sizler de kısa sürede perde ve korniş işlerinizi güvenilir ellere emanet edebilirsiniz.

Kaliteli perde satışlarımızla da sizlere geniş bir koleksiyon sunuyoruz, sizleri yormadan her türlü hizmeti ayağınıza getirmeye devam ediyoruz, birbirinden farklı desen ve renklerde perde koleksiyonlarımızla evlerinize farklılık kazandırmak sizlerin elinde, kış ve bahar sezonlarına göre ayarlanmış ürünlerimizle sizleri şaşırtmaya devam ediyoruz ve rakibimiz olan firmalar arasında yenilikçi vizyonumuzla optimum hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Sizler de firmamız sayesinde perde ve kornişe dair her türlü işlemlerinizi kolayca yerine getirebileceksiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR