• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Köylüm Sucuk Ekmek

Adres :

Adana Yolu Kastallar Petrolu Civarı Nur Rekmek Fırını Yanı Bülent Aksak Diş Hekimi Önü Osmanıye Kadirli Osmaniye » Kadirli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Tanrıöver

E-Posta Adresi :

kadirli8001@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 272 48 57

Whatsapp 2:

0 (541) 272 48 57

Whatsapp 3:

0 (534) 042 61 91

Osmaniye’de sevdiklerinize hem lezzetli yiyecekler sunabileceğiniz hem de eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir mekân arıyorsanız; Osmaniye’ye yeni gelmişseniz ve lezzetli sucuk ekmek yiyebileceğiniz yerler arıyorsanız doğru adreste bulunuyorsunuz. Tüm profesyonelliğimiz ve el hünerlerimiz ile sizlere Osmaniye içerisinde en lezzetli, en sağlıklı ve en taze sucuk ekmek menülerini hazırlıyoruz.

Canınız sucuk ekmek çektiyse ve bu lezzetli en kaliteli mekânda yemek istiyorsanız eğer firmamız Osmaniye fast food sektörü içerisinde en lezzeti ve ene profesyonel hizmeti sizlere sunacaktır. Samimi, sıcak bir ortamda sevdikleriniz ile muhabbet ederken bir yandan da lezzetli olan en iyi sucuk ekmekleri yiyebilirsiniz.

İşletmemiz, sucuk ekmek nerede yenir sorusunun Osmaniye içerisinde yegâne cevabıdır. En iyi sucuk ekmekçi prestijine sahip olan işletmemizin sırrı, işimizi seviyor olmamız ve en taze ürünleri kullanıyor olmamızdan gelmektedir.

İşletme olarak, sucuk ekmek, kaşarlı sucuk ekmek, uykuluk, dürüm sucuk ekmek, yumurtalı sucuk ekmek hizmeti vermekteyiz. Üstelik bu lezzetten istediğiniz yerde faydalanın ve mahrum kalmayın diye işletme olarak alo paket sucuk ekmek siparişi de verebilirsiniz. Sipariş hizmetimiz sayesinde evinizde, işyerinizde en lezzetli sucuk ekmeği yemek keyfini yaşayabilirsiniz.

İşletme olarak müşteri memnuniyetine vermiş olduğumuz önem, hem mekânımızın temizliği, hem yemeklerimizin lezzeti hem de fiyatlarımızın bütçe dostu oluşuna yansımıştır. Sizler de sipariş oluşturmak ve lezzetin farkına varmak için iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR