• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kuzey Köfte Ve Kebap Salonu

Adres :

Sakızağacı Mah. Muharrir Ahmet Rasim Sokak No: 36/ C İstanbul » Bakırköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Azal Gülmez

E-Posta Adresi :

gulmezazal@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 788 16 12

Alanında özgün ve etkin hizmetleri ile tanınan Kuzey Köfte ve Kebap Salonu, sektöründe dev firma olması ile öne çıkmaktadır. Deneyimli mutfak elemanları ve alanında tecrübe sahibi garsonlar ile donatılmış olan restoranımız, İstanbul ili Bakırköy ilçesi içerisinde envaiçeşit hizmetlerine devam etmektedir. Alanında lider ve öncü hizmetleri ile en harikulade lezzetleri harmanlayan Kuzey Köfte ve Kebap Salonumuz sektör devi hizmetleriyle tanınmaktadır. İstanbul ili Bakırköy ilçe şubesi ile üstün hizmette sınır tanımayan markamız, alanında profesyonel mutfak elemanları ve oldukça hızlı bir şekilde hizmet veren kuryeleriyle de öne çıkmaktadır.

Izgara köfte çeşitleri ve kebap çeşitleri ile damaklarda hoş tatlar bırakan leziz yemekleri sizlere sunan Kuzey Köfte ve Kebap Salonumuz sektöründe örnek çalışmalarıyla da rakip firmalar tarafından büyük bir saygı ve sevgi ile karşılanmaktadır. Izgara köfte alanında oldukça büyük bir titizlik ve hassaslıkla çalışan Kuzey Köfte ve Kebap Salonumuz en özgün lezzetleri siz pek değerli müşterilerine sunmaya devam etmektedir.

Sektöründe rakipsiz hizmetleri ile tanınan markamız, rakip firmalara da örnek marka imajı teşkil etmekte ve kendi sektöründe mükemmel hizmetleri ile öne çıkmaktadır. Restoranımız alanında hızlı ve etkin çalışmaları ile çalışmakta ve İstanbul Bakırköy lokanta restoran alanında tek hizmetleri ile tanınmaktadır. Gün içerisinde restoranımızı ziyaret ederek bizlere ulaşabilir veya şube GSM telefon numaramız aracılığıyla bizlere anında erişebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR