• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kzm Kauçuk

Adres :

Piripaşa Mah.dere İçi Sokak No: 11 Halıcıoğlu Beyoglu İstanbul İstanbul » Beyoğlu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kazım Sedefoğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@kzmkaucuk.com

Whatsapp 1:

0 (535) 708 12 51

Whatsapp 2:

0 (535) 708 12 51

Lastik ve kauçuk ürünler alanında yıllardır çalışmalarına devam etmekte olan Kzm Kauçuk olarak bizler müşterilerimizin beklentilerini her zaman en üst seviyede karşılamayı kendine ilke edinmiş bir firma olarak faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Gelişen teknoloji ile birlikte yenilediğimiz çalışma alanlarımız ve yöntemlerimiz sayesinde sizler için en kaliteli malzemeler kullanılarak oluşturulan lastik ve kauçuk ürünlerini çok uygun maliyetlerle sizlerle buluşturabiliyoruz. Tüm ortak paydaşlarımızın memnuniyetini sağlamak üzere vermekte olduğumuz faaliyetlerde pek çok alanda sizlere destek veriyoruz.

Tecrübelerimiz ve bilgi birikimimiz sayesinde İstanbul plastik sanayi sektöründen talep edilen pek çok ürün konusunda destek verebilen bizler firma olarak kauçuk profillerinden sünger profillerine, koekstrüzyon profillerinden PVC-TPE profillerine kadar çok sayıda ürün çeşitliliğiyle sizlere hizmet verebiliyoruz. Hizmet vermekte olduğumuz inşaat ve otomotiv sektörlerinin lastik ve kauçuk ihtiyacını karşılamak üzere yapmakta olduğumuz çalışmalarda sektörün önemini farkında olarak yüksek kalite standartları ve hassasiyetle sizlere hizmet veriyoruz.

Geniş üretim tesislerimiz sayesinde kısa sürede çok sayıda ürün ve hizmet desteği verebilen firmamızda modern ve yüksek teknolojiye sahip araçlar ve ekipmanlarla ihtiyacınız olan hizmeti alabilmenizi de mümkün hale getiriyoruz. Her zaman müşteri odaklı bir vizyon benimseyerek faaliyetlerine devam eden Kzm Kauçuk olarak bizler ürettiğimiz tüm hizmet ve ürün çözümlerinin tamamında ekonomik çözümler üretmeyi önceliğimiz haline getirerek siz farklı sektörlerden müşterilerimizin ihtiyaçlarını da karşılayabiliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR