• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Laf Yok Büfe

Adres :

Kereviz Sok. Lokal Cafe Yanı Doruk Gayrimenkul Altı No: 3 Kırklareli » Lüleburgaz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Çağlar Yavuzer

E-Posta Adresi :

caglaryavuzer08@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 949 47 00

Kırklareli fast food sizlere sağlıklı yeme içme hizmeti verme adına kurulmuş profesyonel bir işletmedir. Nitelikli ve deneyimli aşçılarımız, güler yüzlü garsonlarımız, hızlı kuryelerimiz ile sizlere mükemmel bir yemek deneyimi sunmayı hedefliyoruz. Herkesin damak tadına hitap edebilmek adına özel siparişlerinizi itina ile hazırlıyoruz. Yine herkesin bu lezzetleri tatması için ekonomik fiyatlar çerçevesinde hazırladığımız menüleri sizlerin huzuruna getiriyoruz. Tüm bunların sayesinde hizmetimize laf yok dedirtiyoruz.

Laf Yok Büfe, alışılagelmiş hizmet yerine profesyonel ilkeleriyle işletmesini yürütüyor. Sizleri memnun etmek için çalışan uzman ekibi, sizlerin temiz, sağlıklı ve lezzetli besinleri tüketmesini hedefliyor. Birçok çeşitteki meşhur tatları ihtimam ile hazırlayıp size servis ediyor. Size de bunları afiyetle yemek kalıyor.

Büfe diyince akla gelen benzersiz lezzetleri en iyi şekilde harmanlayan işletmemiz meşhur İzmir kumrusundan köfte ekmeğe, soğuk sandviçten ıslak hamburgere kadar geniş bir lezzet tablosuyla karşınıza çıkıyor. İşletmede en çok dikkat edilen konulardan bir tanesi de temizlik. Temiz ve hijyenik bir ortam müşterilerimiz için olduğu kadar bizim için de önemli. Size hak ettiğiniz değeri vermeyi, güler yüzlü ekibimizle ve lezzetli ürünlerimizle göz önünde bulunduruyoruz.

Laf Yok Büfe, size ve sevdiklerinize güvenli, sağlıklı besinleri takdim eder. İsterseniz hızlı kuryelerimiz ile ev ve iş yerlerinizde sıcak yemeğin keyfine varabilir, isterseniz de sıcakkanlı işletmemizi ziyaret ederek bu kaliteli hizmetten yararlanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR