• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lavaş Center

Adres :

Mimar Sinan Mahallesi Alparslan Bulvarı No: 11 Medical Park 100 Mt Aşağısı Atakum Samsun Samsun » Atakum

Sektör :

Yetkili Kişi :

Arslan Soylu

E-Posta Adresi :

a.sylu@outlook.com

Gıda alanında yer alan yeme ve içme ihtiyaçlarımızı karşılamak için kaliteli, taze ve lezzetli ürünlere sahip mekânların tercih edilmesi daha olası ve tercih edilen bir durumdur. Gün arasında, akşam öğünlerinde ve ar atıştırmalıkları olarak tüketebileceğiniz farklı lezzetler ile sizlere hizmetler veren kurumlar bulunmaktadır. İşte bu kaliteli ve lezzetli ürünleri ile hizmetler sağlayan kurumlardan biriside bizler olmaktayız. Lavaş Center olarak profesyonel düzeyde sağlamış olduğumuz bu hizmeti sizlere gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Lavaş Center olarak Samsun ilinin Atakum ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu konuda hizmetler sunmaktayız. Kurulmuş olduğumuz günden buyana verdiğimiz kaliteli, profesyonel, lezzetli ve müşteri memnuniyet odaklı hizmetler neticesinde Samsun fast food alnında halkımız tarafından beğenilerek tercih edilen bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli konumu korumak ve geliştirerek daha yüksek standartlara sahip hizmetler vermek için bizler gelişmeci ve yenilikçi yapımız ile çalışmalarımızı sürdürmeye devam etmekteyiz.

İşletmemizde sizlere et servis, tavuk servis, zurna, lavaş et, tavuk cips ve içecek, et cips ve içecek gibi birçok farklı sunum ile sizlere bu konuda profesyonel destekler sağlamaktayız. Bu hizmetleri sizlere sağlarken en kaliteli, ene taze ve en lezzetli ürünleri kullanmakta, lezzetli ustalarımız ellerinden bunları üretmekteyiz. Et teminlerimizi güvenilir ve sabit bir üreticiden almaktayız. Eğer sizlerde böyle bir mekân arıyorsanız Lavaş Center olarak bizleri tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR