• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Levent Börek Mezitli

Adres :

Yeni Mahalle Gmk Bulvarı 194. Sokak Gürsoy Sitesi B / Blok Altı Mersin » Mezitli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Eda Yumuşak - Murat Yumuşak

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (506) 972 06 78

Whatsapp 2:

0 (543) 128 98 33

Whatsapp 3:

0 (532) 651 64 70

Birmilyonnokta.com ailesine yeni üye olan Levent Börek Mezitli isimli firmamız, bunun gururunu siz değerli müşterileri ile paylaşmaktadır. Mersin'de hizmet vermekte olan firmamız, müşterisinin damak tadına uygun lezzetli yemekleri ve eşsiz sunumu ile çokça tercih edilmektedir. Yeme içmeyi sevenlerin en çok tercih ettiği tek mekân olmaya devam ediyoruz. Bizlere ulaşarak dilediğinizi sipariş edebilir ve ayağınıza kadar getirebilirsiniz. Durmadan çalışıp çabalayan ve en iyi hizmeti oluşturan firmamız, disiplini bir çalışma şekline sahiptir. Temposunu ve disiplinini hiçbir şekilde kaybetmeyen firmamız, tam profesyonel bir hizmet örneğidir.

Müşterilerinin sağlığına önem veren ve kurallarına uygun hizmet vermeyi esas alan Mersin fast food, her gün düzenli olarak mekân temizliği yapmaktadır. Bununla beraber çalışanlarının da temizliğine dikkat etmesi ve disiplinli olmasına özen gösteren firmamız, düzenli olarak kontroller yapmaktadır. Börek, poğaça, gözleme ve benzeri hızlı pişen ve lezzetli olan yiyecekleri ile firmamız, yedi yirmi dört saat hizmetinizde olmaya devam ediyor. Anında hazırlanan yiyeceklerimiz ile açlığınıza son verebilir ve mekânımızda sevdikleriniz ile kaliteli zaman geçirebilirsiniz. Oldukça lezzetli börekler ve gözlemeleri ile her müşterisinin ilk ve tek durağı olan firmamız, çokça tercih edilmektedir.

İletişim numaramız üzerinden bizleri arayarak hemen evinize veya iş yerinize siparişte bulunabilirsiniz. Yeme içme sektörünün en usta ismi olan ve en zirvede yerini alan firmamız, bu sektörün en çok tercih edilen ismidir. Bizleri tercih edenlerin vazgeçilmez tek durağı olduğumuzu tekrar hatırlatmakta fayda var. Kaliteli ve güvenilir yeme içmenin tek adresinde olduğunuzu lütfen unutmayınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR