• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lezzet Antakya

Adres :

Reşatbey Mah. Ordu Cad. Özgül Apartmanı No: 38/29 Gazi Ortaokulu Karşısı Adana » Seyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Esin Sağlam - Hüseyin Yılmaz

E-Posta Adresi :

esincuk01@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 502 56 16

Ülkemizde birçok coğrafi bölge ve şehrin kendilerine has lezzetleriyle isimlerini öne çıkartmaktadırlar. Özellikle güney illerimiz doğal güzellik ve turistik özelliklerinden ziyade pratik ve lezzetli et yemekleriyle isimlerinden bahsetmektedirler. Bu illerden en önemlilerinden biri kuşkusuz Hatay’dır. Mersin, Gaziantep, Kayseri gibi çok önemli mutfakların arasında yer alan Hatay, kendine has döner sunumuyla ismini yurtdışında da duyurmaya başlamıştır ve ülkemizde de popülaritesi roket hızıyla yükselmektedir. Günümüzde ülkenin hemen her köşesinde Antakya döneri servisi üzerine uzmanlaşmış birçok işletme görebilirsiniz.

Bazı bölgelerde Hatay döneri olarak da bilinen Antakya dönerini, diğer dönerlerden ayıran en önemli nokta, özel sosudur. Dönerine güvenen her şirketin detaylarını sır gibi saklanan bu sos, sadece Antakya dönerini diğer dönerlerden değil, iyi ve kötü Antakya dönerini de birbirinden ayıran en önemli noktadır. Bu sosların geliştirilmesi için elbette yetenekli, coğrafyanın kültürüne ve yetişen ürünlerin mutfağa katkılarına hâkim, eğitimli bireyler gerektirir. Kullanılan malzemenin doğal koşullarda yetişmiş ve taze olması da çok önemlidir.

Biz Lezzet Antakya olarak müşterilerimize Antakya dönerinin en güzel örneklerini sunmak amacıyla Adana restaurant sektörüne adım attık. Müşterilerimize kapılarımıza açarken ilk önceliğimiz hijyen ve müşteri memnuniyeti olup, aynı zamanda kalite anlayışımızın temelleri de bu ilkelerimizdir. Seyhan ilçesinde müşterilerimizin ev ve işyerlerine servis hizmetimizle, en lezzetli dürüm, döner, köfte seçeneklerimizle kapılarımızı müşterilerimize şevkle açıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR