• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lezzet Durağı

Adres :

Cumhuriyet Mah. Bülent Ecevit Cad. No: 34 Çan Çanakkale Çanakkale » Çan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Oğuzhan Odacı

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (554) 113 79 66

Whatsapp 2:

0 (554) 113 79 66

Whatsapp 3:

0 (545) 543 25 54

Lezzet Durağı işletmemiz Çanakkale Çan’da hizmet vermektedir. Kaliteli uygulamaları ve geniş ürün yelpazesiyle öne çıkmakta, müşteri memnuniyetini temel alan çözümler üretmektedir. Çanakkale restaurant sektörünün öncü firmalarından birisi olarak her geçen gün daha iyiyi ve daha güzeli sunmak temel hedefimizdir. Geldiğimiz noktada bölgenin en çok tercih edilen işletmesi konumundayız; fakat bulunduğumuz noktayı yeterli görmeyerek kendimiz sürekli geliştirmeye devam ediyoruz. Daha ileriyi hedeflediğimiz faaliyetlerimizde müşterilerimizin güvenini sürekli kılmayı amaçlıyoruz.

İşletme olarak kurulduğumuz ilk günden bu yana etik değerlerimizden ve önceliklerimizden ödün vermeden çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetine, uzman kadroya, kaliteli hizmetlere, uygun fiyat avantajına, yenilikçi çözümlere önem veriyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman %100 oranında tutmak için olumlu ve olumsuz görüşleri hassasiyetle değerlendiriyor, hizmetlerimize yön veriyoruz. İhtiyaçlara ve taleplere en doğru zamanda en doğru ürünlerle çözüm üretiyoruz.

Alanında yetişmiş, eğitimli ve işini aşkla yapan bir kadroya sahibiz. Personellerimizin her biri güler yüzlü hizmet sunmayı, işini heyecanla ve özveriyle yapmaktadır. Kaliteden ödün verilmemekte, en kaliteli ürünler en sağlıklı şekilde servis edilmektedir. Ürünlerimizin malzeme tedariki, stoklanması, hazırlanması, muhafazası ve servisi dahil bütün aşamalarımız hassasiyetle takip edilmekte, hijyen kuralarına sonuna kadar riayet edilerek en taze, en sağlıklı ürünler müşterilerimizle buluşturulmaktadır. Toplu yemek organizasyonları için yemek hazırlama hizmeti sunduğumuz gibi alo paket siparişi ile evlere ve iş yerlerine de lezzetlerimiz ulaştırılmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR