• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lezzet Evim

Adres :

Merkez Mahallesi Eski Köy Caddesi Golden Çeyiz Sitesi No: 20 Mezitli/mersin Mersin » Mezitli

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Karakılınç

E-Posta Adresi :

gzde_krklnc@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 487 33 43

Whatsapp 2:

0 (539) 487 33 43

Günümüzde yoğun bir çalışma temposu ile hayatımızı sürdürmekteyiz. Bu yüzden evlerimizden uzun süre uzakta kalmakta, günün büyük bir kısmını işyerinde harcamaktayız. Bu çalışma şartları altında yemek yeme ihtiyacı duyduğumuzda dışarıdan yemek almaktayız. Ancak bilindiği gibi çoğu kurum sağlıklı besin sunumu ve üretimi konusunda pekte hassas davranmamaktadır. Bu sorun ile karşılaşmamak ve ev yemeği tadında, kalitesinde ve güveninde hizmet veren bir kurum aramaktayız. Bizler Lezzet Evim olarak kendi el emeğimiz ile yaptığımız taze, güvenilir ve lezzetli tatlarımız ile hizmetler vermekteyiz.

Lezzet Evim olarak Mersin ilinin Mezitli ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu hizmetleri sunmaktayız. Kurulduğumuz günden buyana vermiş olduğumuz kaliteli, profesyonel ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler neticesinde Mersin ev yemeği alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu noktanın korunması ve geliştirilerek daha da kaliteli hizmet sunulması için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

İşletmemizde sizlere ev yemekleri kategorisinde sayılan mantı, içli köfte, açma, sıkma, börek, yüksüz çorbası, sigara böreği, kısır, çiğköfte ve diğer lezzetlerimiz ile hizmetler sunmaktayız. Bu lezzetleri imal ederken kaliteli, sağlıklı ve taze ürünler tercih etmekteyiz. Temiz ve hijyenik koşullar altında üretmiş olduğumuz bu lezzetler sayesinde güvenilir bir hizmet sunmaktayız. Profesyonel çalışan kadromuz ile sizlere sağlamış olduğumuz bu hizmetleri gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Lezzet Evim olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR