• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Liva Kahvaltı Bahçesi

Adres :

Çanakkale Yolu Üzeri Çaltılıdere Mah. Okul Sok. No: 1/a Aliağa İzmir İzmir » Aliağa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Pınar Karayılanoğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

okani@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 603 15 83

Kahvaltı, gün içindeki en önemli öğündür. Güne zinde bir başlangıç yapmak için kaliteli bir kahvaltı şarttır. Fakat geçmişe nazaran kahvaltı anlayışında da büyük değişiklikler ortaya çıkmış, kahvaltı adeta bir keyif ve eğlenceye, tatil günlerinin en önemli etkinliklerinden birisi haline gelmiştir. İzmir Aliağa’da hizmet veren Liva Kahvaltı Bahçesi salonumuzla bizler uzun zamandır kalitenin, lezzetin ve güvenin merkezi olmaya devam ediyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Kısa sürede bölgemizin en çok tercih edilen yeme içme ve eğlence salonu haline gelmiş olsak da başarılarımızı kesinlikle yeterli görmüyor, daima daha fazlası için çaba sarf ediyoruz.

İzmir restaurant sektörünün öncü ve örnek işletmelerinden birisi olarak ismimizi kahvaltı üzerine kurmuş olsa da sadece kahvaltı servisi de yapmıyoruz. Evet en güzel kahvaltı menülerini sizlerle buluşturuyoruz. Fakat Aliağa’nın en meşhur ızgara salonu olarak da öne çıkıyor, birbirinden güzel lezzetlerimizi günün her saatinde en güzel biçimde hazırlayıp tarafınıza sunuyoruz. Serpme köy kahvaltısı servisimizde sizleri tamamen organik yiyeceklerle buluşturuyor, başka hiçbir yerde tadamayacağınız lezzetleri sizlerle buluşturuyoruz.

Liva Kahvaltı Bahçesi olarak çok güzel bir mekân inşa ettik. Burada sizleri, sevdiklerinizi ve dostlarınızı ağırlamaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Sevdiklerinizle birlikte keyifli vakit geçirirken ustalarımızın eşsiz tarifleriyle hazırladıkları yiyecek içecekleri tüketebilmenize fırsat veriyoruz. Hamburger, kahvaltı, gözleme, ızgara, sucuk ekmek ve çok daha fazlasını sizlerle buluşturuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR