• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mak Rent A Car

Adres :

Bahçelievler Mah Talatpaşa Cad No 24/b Bahçelievler/istanbul İstanbul » Bahçelievler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Makgrup

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

makgruprentacar@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 622 45 34

Mak Rent A Car firmamız, yıllardır araç kiralama sektöründe müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmetlerimiz ile İstanbul rent a car sektörünün temel taşları arasında yer almaktadır. Araç filomuzda bulunan son model, ekonomik, lüks ve orta sınıf araç seçenekleri ile her ihtiyacı karşılayacak araç kiralama hizmetini sunmaktayız. Güvenilir ve kaliteli araç kiralama hizmetini en uygun fiyata bulabileceğinizin garantisini veriyoruz.

Filomuzda bulunan tüm araçlarımızın rutin bakımları, kontrolleri ve lastik değişimleri düzenli olarak yapılmaktadır. Araçlarımıza güveniyor, konforlu ve keyifli bir seyahat geçirmeniz için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Oto kiralama sektöründe hizmette güven esasının çok önemli olduğunun farkındayız. Bu nedenle bugüne kadar binlerce müşterimize hizmet vermenin bizlere kazandırdığı deneyimle, müşterilerimizin hep daha iyiye ulaşmasını gaye edindik. Firma olarak sektörden elde ettiğimiz en büyük kazancın, bu zamana kadar Mak Rent A Car ile tanışmış müşterilerimizin memnuniyeti olduğunu düşünüyoruz. Tamamen ekonomik ve kaskolu araçlarımızla sizlere en güvenli araç kiralama hizmeti sunmak için sürekli yenileniyoruz. İstanbul’un en güvenilir ve en seçkin araç kiralama markası olmamızın haklı gururunu yaşıyoruz.

Özel günlerinizde, seyahatlerinizde ya da günlük yaşamınızda kullanmak için aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan tercih edebileceğiniz firmamız, bizleri tercih eden müşterilerimizin her zaman en iyisine layık olduğunu düşünmektedir. Müşterilerimize bekledikleri güvenin sağlanması ve ihtiyaçlarına en hızlı çözümlerin üretilmesi konusunda, güler yüzlü ve şeffaf bir politika izlemekteyiz. Araç kiralama konusunda her zaman tercih sebebiniz olmak için sürekli çalışıyoruz. Sizleri de şehir ve lokasyona özel günlük kiralama fırsatlarını bulabileceğiniz Mak Rent A Car’a bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR