• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Maldivler Tost Salonu

Adres :

Merkez Mah.milli Egemenlik Cad.otogar Karşısı Yeşilova Burdur Burdur » Yeşilova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Alp

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (555) 063 05 15

Whatsapp 2:

0 (555) 063 05 15

Maldivler Tost Salonu olarak, Burdur Merkez’de hizmet veren firmamız, yüksek kalite ve makul fiyatları tek adreste birleştirmeye devam ediyor. Müşteri memnuniyeti ve yüksek kalite odaklı ilkemizle siz kıymetli müşterilerimizi hizmet vermekten şeref duyuyoruz. Sektöründe önder konumda olan firmamız, sizlerden aldığı güçle her gün kendini daha da geliştirerek sizlere daha güzel bir şekilde hizmet vermeye devam ediyor. İşimizi de ciddiye alarak yapıyor ve müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli işler ortaya koymaya çalışıyoruz.

Pek çok çeşit tost seçeneklerimiz ve zengin meşrubat içeriği yelpazemizle siz lezzet meraklılarının hizmetinde olan Maldivler Tost Salonu, alanında yetkin ve tecrübe sahibi aşçıları ve azimli ve dinamik garson kadrosu ile de dikkat çekiyor. Lezzet ve kalite anlayışı ile isminden birçok alanda söz ettiren firmamız, sizlerin daha güzel hizmeti daha cazip fiyatlara almanızı kendisine düstur edinmiş tecrübeli mutfak ekibini de bünyesinde bulundurmaktadır. Her geçen gün kendini geliştirmeye devam eden işletmemiz, çeşitli sosyal medya hesapları üzerinden de sizlerin yorumlarına kulak vermekte ve her geçen gün kalite standartlarını daha da yukarılara çıkarmaya çalışmaktadır.

Başka illerden ve birçok farklı ülkeden gelen misafirlerimizi de ağırlamaktan gurur ve şeref duymaktayız. Farklı yörelere özgü tost seçeneklerimizle, siz müşterilerimize geleneksel tatlar sunmaya devam ediyoruz. Burdur’da bulunan huzurlu ve sakin ortamıyla da dikkat çeken lokantamız içerisinde aynı zamanda aile salonu da bulunmaktadır. Burdur Yeşilova Restaurant şubemizle siz lezzet severlerin hizmetinizde olmaktan gurur duyuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR