• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mamak Gülenyüzler Beslenme Kulübü

Adres :

Abidinpaşa Nokta Alışveriş Merkezi 1. Kat No: 19 Mamak Ankara Ankara » Mamak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Asiye Balcı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

asiyebalci@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 979 70 25

Whatsapp 2:

0 (539) 979 70 25

Sağılığımız yaşamımız için en değerli olan kriterlerdendir. Ve sağlıklı olabilmek için ise doğru, düzenli, kalite beslenmek çok büyük bir önem arz etmektedir. Kurumumuz olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli markalardan biri olan Herbalife International kilo kontrolü, takviye gıdaları ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Herbalife International ülkemizde faaliyete 1988 yılında başlamıştır. Ürünlerini doğrudan satış yöntemi ile satma hedefi ile ilerleyen kurumda bizlerde bu satış da danışmanlık yapmaktayız. Herbalife beslenme ürünleri Nobel ödülü almış bilim adamlarının çalışmaları sonucunda üretilmiştir. Güvenli bir şekilde sizlerde satın alabilirsiniz.

Mamak Güleryüzler Beslenme Kulübü olarak Ankara ilinin Mamak ilçesinde hizmet vermekte ve Ankara danışmanlık sektöründe önemli bir konumda yer almaktayız. Sizin ihtiyacınız olan ürünü profesyonel ekibimiz eşliğinde belirlemekte ve hızlıca gerekli temin işlemleri sonrası kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Bu sayede müşteri memnuniyeti odaklı çalışan kurumumuzda istediğim hedefe ulaşma yolunda ilerlemekteyiz.

Kaliteli ve güvenli ürün içeriklerimiz dünya genelinde kullanılan öğün yerine geçebilen gıdalardır. Çok fazla sayıda kullanıcı mevcut olup birçok müşterimizden olumlu geri dönüt almaktayız. Bu dönütler neticesinde sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için gerekli tüm çalışmalarımızı geliştirmekte ve sizlere daha iyi bir hizmet sunma hedefindeyiz.

Gerek beslenme, gerekse kilo kontrolü gibi konularda ve ayrıca kişisel bakım alanında ihtiyaçlarınız var ise bizlerle iletişim adreslerimizden iletişime geçebilir ve kurumumuzda sizleri ağırlayarak gerekli hizmeti sunmaktan çok memnun oluruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR