• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Manastır Restaurant

Adres :

Alaybey Bozcaada/çanakkale Çanakkale » Bozcaada

Sektör :

Yetkili Kişi :

İstirati Buğday

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (534) 019 94 65

Whatsapp 2:

0 (534) 019 94 65

Çanakkale restaurant sahasında verdiğimiz hizmetlerimizle Manastır Restaurant olarak müşterilerimize lezzetli keyifler yaşatıyoruz. Çeşitli organizasyonları yapabileceğiniz müessesemizde serpme köy kahvaltısı yapabilirsiniz. Ayrıca ızgara balık yemek isterseniz ya da kır düğünü yapmak isterseniz de bizi tercih edebilirsiniz.

Bozcaada gibi Ege Denizi’nin muhteşem doğal güzelliği olan adadaki restaurantımızda yapacağınız her faaliyetten son derece memnun kalacaksınız. Arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte mekânımızda tercih edeceğiniz menüler ile çok güzel bir tatile sahip olacaksınız. Tatil adası olan Bozcaada denizin bahşedilen güzelliği ile tam karşınızda dururken yiyeceğiniz balık menümüzle en doğru kararı verdiğinize emin olacaksınız.

İlyada destanında adı geçen adamızın Çanakkale Boğazı’na olan konumu itibariyle stratejik yapıda olması onu çok tercih edilen bir destinasyon yapmıştır. Büyük şehrin kalabalığından kurtulup adamıza teşrif ettiyseniz eğer restaurantımızda yiyeceğiniz güzel balık ızgara ile seyahatinizi zenginleştirebilirsiniz. Yeme içme kültürümüzün ve kıyı kesimlerin en revaçta yemeği balık restaurantımızda tam kıvamında ızgaralanarak masanıza servis edilmektedir.

Restaurantımızda yapacağınız kır düğünü ile özel olan gününüzü daha unutulmaz kılan anılar yaşamak için rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Ayrıca düğününüzde servis edeceğimiz balık menümüz de misafirleriniz içi çok güzel bir sürpriz olacaktır emin olabilirsiniz. Doğal güzelliklerin yeri olan adamızın ve besin değeriyle en çok tercih edilen balığın buluştuğu mekân Manastır Restaurant’ta sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyarız. Balık yeme fikrine kapıldıysanız mutlaka mekânımıza bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR