• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Maraşlı Sinan Usta Kelle Paça Pide Lahmacun & Ciğer Salonu

Adres :

Sakarya Cad. Belediye Yolu Mardin » Nusaybin

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sinan Göçer

E-Posta Adresi :

.

Whatsapp 1:

0 (552) 785 46 47

Mardin restaurant sektörünün önemli bir ismi olarak değerli müşterilerimizi ağırlamaya devam ediyoruz. Maraşlı Sinan Usta’nın lezzetli yemeklerini tatmak için restoranımızı güvenle tercih edebilirsiniz. Nusaybin üzerinde bulunan restoranımızın ulaşımı sizleri zorlamayacaktır. Ailenizle veya arkadaşlarınızla tercih edebileceğiniz gibi bireysel olarak da restoranımızı tercih edebilirsiniz. Biz, en lezzetli yemeklerimizle sizleri ağırlamaya devam edeceğiz.

Sektörün önde gelen isimlerinden biri olarak müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. Değerli müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini sarsmamak adına özenle ve dikkatle çalışıyoruz. Hem mutfakta hem de serviste gerekli dikkati gösteriyor, titiz çalışmaya gayret ediyoruz. Yemeklerimizde kullandığımız tüm malzemeleri özenle seçiyoruz. Taze, doğal ve lezzetli malzemelerle yemek hazırlıyor, hazırladığımız yemeği özenle sofralarınıza getiriyoruz.

Sevdiklerinizle dışarıda bir şeyler yemek için restoranımızı tercih edebilirsiniz. Ciğer, kelle paça, çorba çeşitleri, ızgara çeşitleri, şırdan, mumbar, kokoreç, pide çeşitleri, lahmacun ve kebap çeşitleri restoranımızda bulunuyor. İstediğiniz lezzeti sipariş verebilirsiniz. Restoranımızda paket servis hizmeti de bulunmaktadır. Ev, iş yeri, okul gibi bulunduğunuz adrese yemek siparişi verebilirsiniz. Paket servisimiz, yemeğiniz soğumadan siparişinizi adrese teslim etmiş olacaktır.

İyi bir restoran olmak için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörde gerçekleşen yenilikleri yakından takip ediyoruz ve aynı zamanda müşterilerimizin önerilerini göz önünde bulunduruyoruz. Her zaman en lezzetli yemeklerle müşterilerimizi ağırlamaya özen gösteriyoruz. Restoranımızda güler yüzlü, samimi, dürüst, temiz ve düzenli çalışmaya dikkat eden ekibimizle birlikte sizlere hizmet veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR