• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Masters' Kitchen Cafe Restaurant & Hookah

Adres :

Namık Kemal Mahallesi Talatpaşa Caddesi No: 19 Ümraniye İstanbul İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Korkmaz & Cavit Korkmaz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

c.korkmaz@masters-kitchen.com

Whatsapp 1:

0 (507) 783 14 49

Whatsapp 2:

0 (507) 783 14 49

Whatsapp 3:

0 (545) 905 49 33

İstanbul restaurant sektörü içerisinde kurulan firmamız birbirinden farklı organizasyonlar ve hizmetler ile bu alanda en dolu ve en profesyonel hizmeti sizlere sunmaktadır. Gerek sahip olduğumuz lezzetlerimiz ile gerekse de özel günlerinize vermiş olduğumuz önem ile İstanbul’ da kaliteli restoranlardan biri olarak kısa sürede tanındık.

Doğum günü organizasyonu yapmak için Ümraniye içerisinde bir yer arıyorsanız eğer bu konuda ekiplerimiz sizlere yardımcı olacaktır. Restoranımız şık ve modern tasarıma sahip olduğu için doğum günleri için en ideal mekânlardan biridir. Ekiplerimiz kısa süre içerisinde istediğiniz organizasyonu hazır edecek sizleri ve sevdiklerinizi memnun edecektir.

Kafemiz içerisinde sunmuş olduğumuz hizmetler arasında nargile hizmetimiz de vardır. Nargile içmek için İstanbul’da en çeşitli tatlara ve kaliteli nargileye bizlerle kavuşabilirsiniz.

Menü çeşitliliğimiz arasında hamburger çeşitleri, ev yapımı pizzalar, kül bastı çeşitleri, ızgara çeşitleri, kahvaltı menüleri, serpme köy kahvaltısı, fast food çeşitleri, ızgara çeşitleri yer almaktadır. Tüm bu lezzetler en taze ve en lezzetli malzemelerden yapılmaktadır. Aşçılarımız da alanlarında profesyonel oldukları için bu konuda sizlere unutamayacağınız tatlar sunarlar.

Organizasyonlarınız en kaliteli şekilde ve hayalinizde kurduğunuz tasarımda geçmesi için bizleri tercih edebilirsiniz. İlgili ve titiz ekibimiz sayesinde kısa sürede istediklerinize kavuşabilir ve hayalinizdeki organizasyonu yapmaktan memnun olabilirsiniz. İletişim bilgilerimiz üzerinden bize ulaşarak aklınıza takılan detayları sorabilir, organizasyonlarınız için rezervasyon talep edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR