• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mechanıc Inc

Adres :

Cumhuriyet Bulvarı No: 284/d Alsancak-izmir Konak/izmir İzmir » Konak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Suat Sapan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

mechanic@mechanicinc.org

Whatsapp 1:

0 (530) 220 40 92

Whatsapp 2:

0 (533) 202 35 93

Whatsapp 3:

0 (530) 232 78 98

Mechanıc Inc işletmemiz İzmir Konak’ta faaliyetlerine devam etmekte, uzun yılların tecrübesi, deneyimi ve özverisi her geçen gün daha ileriye taşınmaktadır. Bizler Konak’ta eşi benzeri olmayan bir konsept oluşturmak niyetiyle yola çıktık ve kısa sürede kaliteli neticeler ortaya çıkararak büyük ilgi gördük. Başarı basamaklarını hızla tırmanarak Konak’ın en çok tercih edilen yeme, içe ve eğlence mekânı haline geldik. Yine de sizlerin hep daha iyiyi hak ettiğinizi düşündüğümüz için çalışmalarımıza aralıksız sürdürüyoruz. Hep daha iyisini sizlerle buluşturuyoruz.

İzmir restaurant sektörünün örnek işletmelerinden birisi olarak bizler deneyimli ustalarımızın hazırlamış olduğu onlarca ürünümüzün malzeme tedarikinden hazırlanış ve servis aşamalarına kadar hijyen olgusundan asla taviz vermiyoruz. Her biri marka, tanınırlığı olan, ulusal bazda bilinir, sertifikalı ürünleri işletmemize dahil ediyoruz. Sizlerin ihtiyaçlarınızı gözetiyor, değişen ve gelişen tüketim alışkanlıklarınıza daima en lezzetli ve en sağlıklı ürünlerle karşılık veriyoruz. Sakin, ferah, huzur dolu, hijyenik bir ortamda sevdiklerinizle birlikte en güzel yiyecek içecekler eşliğinde keyifli zaman geçirebilmenizi sağlıyor, başarıyla ağırlıyoruz.

Mechanıc Inc olarak her zaman kaliteli, yenilikçi, uygun fiyatlı hizmet ilkesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Dünyanın en seçkin markalarını reyonlarımıza taşıyor, sürekli kendimizi yeniliyoruz. Gerek hizmetlerimiz gerekse ürünlerimiz ile daima daha geniş bir seçenek sunuyoruz. Bu sayede her damak zevkine hitap edebilmeyi başarıyoruz. Canlı müzik, alkol ve birbirinden özel yiyecekler eşliğinde keyifli bir eğlence sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR