• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mega Müjde Restaurant

Adres :

Cumhuriyet Mah. Başaran Cad. No: 26 Uşak » Banaz

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 234 11 68

Mega Müjde Restaurant firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam eden binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Uşak restaurant sektöründe hizmet veren firmamız Mega Müjde Restaurant ismi ile sizlere hizmet sunmaktadır. Sunduğu hizmetlerin tamamı müşteri odaklı ve istekleri doğrultusunda şekillenmektedir. Müşterilerine çeşitli hizmetler ve ürünler sunan firmamız büyük bir menüye sahiptir. Büyük hizmet menüsü ve ürün kalitesi firmamıza büyük bir müşteri kitlesi kazandırmış bulunmaktadır. Firmamız bu müşteri kitlesi sayesinde hizmet verdiği çevrede oldukça popüler ve tanınan bir firma haline gelmiştir.

Firmamız müşterilerine çok çeşitli bir hizmet menüsü sunmaktadır. Bu ürünlerden bazıları şunlardır; et döner, pizza, kelle paça, adana dürüm, kıymalı pide lahmacun, işkembe çorbası, çiğ köfte, tavuk döner ve sulu yemekler gibi daha birçok çeşit ürünü sizlere sunmaktadır. Firmamızın aynı zamanda günün tim öğünlerinde sizlere hizmet sunabilmektedir. Firmamızda çalışan tüm arkadaşlarımız alanında gerekli eğitimi almış, deneyimli ve uzman insanlardan oluşmaktadır. Bu çalışanlarımız sayesinde sizlere sunduğumuz tüm ürünleri en üst kalite de olmasını sağlamaktayız. Ürünlerimizde kullandığımız tüm malzeme ve ürünler en üst kalite olup insan sağlığına en uygun ürünleri tercih etmekteyiz.

Müşteri odaklı çalışan firmamız sizlere sunduğu tüm hizmetleri alo paket ve gel al hizmetleri sayesinde istediğiniz yerlerde ürünlerimizin tadına varabileceksiniz. Sizde hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR