• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mehtap Yıldız Beauty Studio ( Salon Moonlight )

Adres :

Mithatpaşa Mah. 5. Sok. No: 1 Kat 2 Daire 203 Yılmaz İş Merkezi Manisa » Salihli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehtap Yıldız

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (531) 376 26 00

Mehtap Yıldız Beauty Studio (Salon Moonlight) işletmemiz Manisa Salihli’de birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Güzellik merkezi olarak ilk günden itibaren kadınların layık oldukları güzelliğe ve bakıma erişebilmelerine yardımcı olmak amacı güttük. Bugüne kadar bunu başarmış olmanın haklı gururunu yaşıyor ve şu an için Salihli’nin en çok tercih edilen kişisel bakım merkezi konumunda yer alıyoruz. Ancak geldiğimiz noktayı kesinlikle yeterli görmüyor, daima daha fazlası için çalışıyoruz.

Manisa güzellik merkezi sektörünün öncülerinden birisi olarak daima temel ilkemiz koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Salonumuza gelen her müşterimizin güler yüzle ayrılmasına azami dikkat ediyor, bunun için ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi göz önünde bulundurarak hareket ediyoruz. Sizinle empati kuruyor, anlıyor ve ihtiyaçlarınıza tam karşılık veriyoruz.

Kaliteden kesinlikle taviz vermiyor, her zaman kişisel bakım ve güzellik alanının en kaliteli markalarını salonumuza dahil ediyoruz. Markaların en son çıkan ve en çok tercih edilen ürünleriyle birlikte tasarımlarımızı gerçekleştiriyoruz. Kaliteli ürünler sayesinde cilt sağlığınızın zarar görmesini önlüyor, uzun ömürlü sonuçlara imza atıyoruz.

Salonumuzda daima yılın son trendlerini hayata geçiriyoruz. Her birisi alanında tecrübe sahibi, gerekli eğitimleri almış, kendini geliştirmeyi görev addeden bir ekiple çalışıyoruz. Güler yüzlü personellerimizle birlikte kişiye özel tasarımlar gerçekleştiriyor, cilt bakım, tırnak tasarım, kaş tasarım, kirpik lifting uygulaması, jel tırnak, kalıcı oje uygulaması ve çok daha fazlasını avantajlı fiyatlarla yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR