• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Mehtap Yıldız Beauty Studio ( Salon Moonlight )

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehtap Yıldız

  • firma fb
  • firma instagram

Mehtap Yıldız Beauty Studio (Salon Moonlight) işletmemiz Manisa Salihli’de birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Güzellik merkezi olarak ilk günden itibaren kadınların layık oldukları güzelliğe ve bakıma erişebilmelerine yardımcı olmak amacı güttük. Bugüne kadar bunu başarmış olmanın haklı gururunu yaşıyor ve şu an için Salihli’nin en çok tercih edilen kişisel bakım merkezi konumunda yer alıyoruz. Ancak geldiğimiz noktayı kesinlikle yeterli görmüyor, daima daha fazlası için çalışıyoruz.

Manisa güzellik merkezi sektörünün öncülerinden birisi olarak daima temel ilkemiz koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Salonumuza gelen her müşterimizin güler yüzle ayrılmasına azami dikkat ediyor, bunun için ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi göz önünde bulundurarak hareket ediyoruz. Sizinle empati kuruyor, anlıyor ve ihtiyaçlarınıza tam karşılık veriyoruz.

Kaliteden kesinlikle taviz vermiyor, her zaman kişisel bakım ve güzellik alanının en kaliteli markalarını salonumuza dahil ediyoruz. Markaların en son çıkan ve en çok tercih edilen ürünleriyle birlikte tasarımlarımızı gerçekleştiriyoruz. Kaliteli ürünler sayesinde cilt sağlığınızın zarar görmesini önlüyor, uzun ömürlü sonuçlara imza atıyoruz.

Salonumuzda daima yılın son trendlerini hayata geçiriyoruz. Her birisi alanında tecrübe sahibi, gerekli eğitimleri almış, kendini geliştirmeyi görev addeden bir ekiple çalışıyoruz. Güler yüzlü personellerimizle birlikte kişiye özel tasarımlar gerçekleştiriyor, cilt bakım, tırnak tasarım, kaş tasarım, kirpik lifting uygulaması, jel tırnak, kalıcı oje uygulaması ve çok daha fazlasını avantajlı fiyatlarla yapıyoruz.

manisa salihli kaş vitamini uygulaması,manisa salihli kaş vitamini,manisa salihli kaş tasarımı,manisa salihli kaş tasarım merkezi,manisa salihli kaş tasarım uzmanı,manisa salihli microblading kaş tasarımı,manisa salihli kirpik lifting işlemleri,manisa salihli kirpik lifting uygulaması,manisa salihli cilt bakımı,manisa salihli dermapen cilt bakımı,manisa salihli cilt bakım merkezi,manisa salihli cilt bakım işlemleri,manisa salihli cilt bakım uzmanı,manisa salihli kalıcı kaş uygulaması,manisa salihli kaş dizayn merkezi,salihli kaş vitamini uygulaması,salihli kaş vitamini,salihli kaş tasarımı,salihli kaş tasarım merkezi,salihli kaş tasarım uzmanı,salihli microblading kaş tasarımı,salihli kirpik lifting işlemleri,salihli kirpik lifting uygulaması,salihli cilt bakımı,salihli dermapen cilt bakımı,salihli cilt bakım merkezi,salihli cilt bakım işlemleri,salihli cilt bakım uzmanı,salihli kalıcı kaş uygulaması,salihli kaş dizayn merkezi,
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR