• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mekan Elmalı Bahçe Restaurant

Adres :

Kaleiçi Mahallesi Gökçe Ali Caddesi No: 132/2 İstanbul » Çatalca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yavuz Telçin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

mahmethavasli@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 499 98 48

Whatsapp 2:

0 (506) 503 48 13

Mekan Elmalı Bahçe Restaurant, İstanbul restaurant sektöründe hizmet sunan birmilyon.com ailesinin bir üyesidir. Yemek yemek sadece bir temel ihtiyaç değildir. Aynı zamanda da hayata renk katan ve mutlu olunmasını sağlayan çok özel bir şeydir. Bir masanın etrafında keyifli bir sohbet ile sizlere eşlik eden lezzetlerimiz ile de unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

Alanında uzman kadromuz, şeflerimiz ve eşi benzeri olmayan lezzetlerimiz ile de sizin yanınızdayız. Amacımız bu tarifi mümkün olmayan lezzetlerimizi sizler ile paylaşabilmektir. Bunun içinde kaliteli malzemeleri yetenekli şeflerimiz ile bir araya getirmekteyiz. Her bir malzeme çok titiz ve dikkatli bir şekilde seçilmektedir. Bu duruma ek olarak ise de her şey uluslararası sağlık standartlarına göre yapılmasıdır.

Sağlık her şeyden değerlidir. Yemeklerimiz ile de mutlu olurken aslında yepyeni bir dünya ile tanışacaksınız. Zengin ürün yelpazemiz içerisinde yer alan kahvaltı, ızgara et tavuk ve ızgara sunmaktayız.

Serpme kahvaltımız ile güne çok güçlü bir başlangıç yapabilirsiniz. Bunun yanı sırada aradığınız mesire alanını bulacaksınız. Et mangal restauranı olarak da ifade edilebilir. Organik yumurta satışı hizmetimizde bulunmaktadır. Mangalın hepsinin yakılacak yer arayanlar için ise hoş bir seçenektir.

Doğal ve sağlıklı lezzetler için doğru yerdesiniz. Sizleri de restauranımızda görmek istiyoruz. Özel bir gün kutlamasından bir öğlen yemeğine kadar dilediğiniz zaman gelebilirsiniz. Lezzetlerimize bir kere şans verdiğiniz çok teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR