• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Melek Dekorasyon Sultangazi

Adres :

Cebeci Mahallesi Çanakale Sehitleri Caddesi 2540 Sokak No 12 / A İstanbul » Sultangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kadir Cansever

E-Posta Adresi :

kadircansever0@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 514 69 93

Alanında özgün ve bir o kadar da etkin hizmetleri ile tanınan Melek Dekorasyon Sultangazi firmamız, sektöründe lider çalışmaları ile öne çıkmaktadır. Mobilya ve iç dekorasyon işleri anlamında üstün bir çalışma temposu ve olağanüstü bir titizlikle çalışmakta olan markamız, alanında lider çalışmalarından asla ödün vermemekte ve bütün hizmetlerini de bu düstur doğrultusunda sunmaktadır. Ev ve villa tipi konutların iç döşeme ve mobilya dekorasyon işlerinde hizmetlerine devam eden firmamız, sektör içerisindeki nitelikli çalışmalarını sürdürmektedir.

Şubesi olan İstanbul Sultangazi iç yapı ve mobilya dekorasyon ile hizmetlerine hiç durmaksızın devam eden markamız, sektöründe mihenk taşı hizmetleri ile tanınmaktadır. İç dekorasyon ve mobilya alanında özel sipariş hizmetlerine dahi bünyesinde yer veren markamız, oldukça geniş ve spesifik bir hizmet ağı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Bilhassa mobilya tadilat, iç dekorasyon, mutfak dolabı imalatı, özel sipariş vestiyer gibi oldukça zengin bir ürün yelpazesi ile hizmetlerine devam eden Melek Dekorasyon Sultangazi markamız, kendi sektöründe oldukça önemli bir popülariteye de sahiptir.

Alanında öncü hizmetleri ile tanınan Melek Dekorasyon Sultangazi markamız, sektör devi firma olmak adına sürekli olarak kendisini güncellemekte ve emin adımlarla bu doğrultuda kendisini pozitif yönde geliştirmektedir. Gün içerisinde firmamıza İstanbul Sultangazi şubemiz veya GSM telefon numaramız aracılığı ile büyük bir kolaylıkla ulaşabilir ve envaiçeşit hizmetlerimiz hakkında anında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR