• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mersin Tantuni Kırıkhan

Adres :

Cumhuriyet Mah.kanatlı Cad.halkbank Karşısı Kırıkhan Hatay Hatay » Kırıkhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serhan Çılgın

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (538) 071 29 29

Hatay restaurant sektörünün yeni ve vazgeçilmez lezzeti Mersin Tantuni Kırıkhan, sizlere bu lezzetleri tüm kalitesiyle sunmaya devam ediyor. Uzun yıllar bu sektörün içerisinde yerimizi aldık ve şimdi şehrimizde en lezzetli tantunileri hazırlıyoruz. Mutfakta ve tantunide başarısını, elinin lezzetini ispatlayan ustalarımızla, işini sevgiyle ve saygıyla yapan çalışma arkadaşlarımızla kusursuz hizmet veriyoruz. Müşteri odaklı gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızı eksiksiz ve kusursuz olarak sunmaya gayret ediyoruz. Bu lezzetleri hazırlarken kullandığımız ürünlerimizin kaliteli, güvenilir ve sağlığa uygun olmasına da dikkat ediyoruz. Şehrimizde tantuniyi güvenle yiyeceğiniz adres olmaya devam edeceğiz.

Restoranımız, merkezi konumda olduğu için ulaşımı da oldukça kolaydır. Geniş, ferah ve sakin ortamıyla size, arkadaş ortamınıza ve ailenize kapılarını açmaktadır. Burada sadece tantuni değil aynı zamanda köfte çeşitleri, çorba çeşitleri ve tost çeşitleri de bulunmaktadır. Bu lezzetleri sektördeki diğer restoranlara kıyasla hem daha lezzetli hem de daha uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Böylelikle değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Kaliteli ve lezzetli hizmeti her zaman en iyi şekilde verebilmek için sektörde gerçekleşen yenilikleri yakından takip ederek çalışmalarımızı yeniliyoruz.

Restoranımızdan sipariş verebilirsiniz. Yemeğinizi adresinize ücretsiz paket servisimizle gönderiyoruz. Ekibimizin hızlı yapısı sayesinde hem restoranımızda hem de siparişlerinizde yemeğinizi soğutmadan yiyebilirsiniz. Birlikte çalıştığımız ekibimizin her üyesi çalışkan, azimli, güler yüzlü, samimi, dürüst ve saygılı kişilerden oluşmaktadır. Sizler de bu lezzetleri güvenle tatmak istiyorsanız mutlaka restoranımıza uğramalısınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR