• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Meşhur Burdur Şiş Çoban Restaurant

Adres :

Burdur Fethiye Yolu Üzeri Shell Petrol Karşısı Burdur » Karamanlı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Musa Ferizli

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (506) 064 29 43

Burdur Karamanlı ’da hizmet vermekte olan firmamız Meşhur Burdur Şiş Çoban Restaurant birmilyonnokta.com un üyesidir. Firmamız Fethiye yolu üzerinde bulunmaktadır. Onumu itibariyle tatile giden ya da tatilden dönen müşterilerimizin yoğunlukla ziyaret ettikleri restaurantımız sunduğu lezzetlerle beğeni kazanmaktadır. Bizleri ziyaret ettiğinizde tadı damağınızda kalacak birbirinden lezzetli yemeklerimizi yedikten sonra bu lezzeti unutamayacağınıza ve her yolunuz düştüğünde mutlaka firmamıza uğrayacağınıza emin olabilirsiniz.

Firmamızda hijyen kurallarına tam uyum sağlanmaktadır. Özellikle mutfak çalışanları gereken özeni göstermektedirler. Restaurantımızda yoğun olarak et yemekleri yapılmakla birlikte pek çok çeşit yemeği gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Sizler için mutfakta yapılan yemeklerimizin en çok beğenilenleri; çorba çeşitleri, pide çeşitleri, şiş kebaplarımız ve ızgara çeşitlerimizdir. Yemeklerimizde kullandığımız ürünlerimiz son derece taze ve sağlıklıdır. Mümkün olduğunda katkısı olmayan ürünleri tercih etme konusunda titizlik göstermekteyiz. Yemeklerimiz günlük taze olarak yapılır ve sizlere sunulur. Hem restaurantımızın içinde hem de bahçede oturarak dinlenebilir, yemeklerinizi yiyip sohbet edebilirsiniz.

Burdur restaurant firmaları arasında önemli yere sahip olan firmamız kurulduğu günden günümüz kadar kendini geliştirmeyi bilmiş, zaman içinde ürün çeşitliliğini arttırmış, büyümüş ve kendini ispatlamıştır. Restaurantımızda kaliteden ödün verilmeden, tertemiz koşullar içinde, lezzetli ve müşteri ihtiyacına uygun ürünler üretilmektedir. Müşteri memnuniyetini sağlamak en önemli görevlerimizdendir. Bu koşulu sağlamak için aşçılarımız titizlikle seçilmiştir. Fiyatlarımız her zaman makul seviyelerde tutulmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR