• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Meşhur Ciğerci Yüksel

Adres :

Karapürçek Mah. 499. Sok. No: 2/c Ankara » Altındağ

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yüksel Seven

E-Posta Adresi :

-

Ankara Altındağ’da faaliyet gösteren Meşhur Ciğerci Yüksel işletmemiz birmilyonnokta.com üyesidir. Ülkemiz mutfağı son derece zengindir. Her yöremizin çeşitli yiyecek içecekleri vardır ve bunların bazıları ülkemizin her yerine yayılmış, hatta ülkemiz sınırlarını da aşmayı başarmıştır. Özellikle et ağırlıklı menüler öne çıkmakta, toplumumuzun büyük bir kısmı tarafından rağbet görmektedir.

Ankara restaurant sektörünün liderlerinden birisi olarak bizler ülkemizin en seçkin lezzetlerini benzersiz tariflerle hazırlıyor, on yıllardır kalitenin, lezzetini ve güvenin değişmez adresi olmayı sürdürüyoruz. Kalite standartlarımızı en üst noktada tutuyor, daha malzeme tedarikinden itibaren bütün süreci hassasiyetle takip ediyoruz. En iyi malzemeleri buluyor, mutfağımıza dahil ediyor, ustalarımızla buluşturuyoruz. Ustalarımızın saklı tarifleriyle taptaze hazırladığımız lezzetimizde soğuk zincirin kırılmasına mahal vermeden herkese uygun seçenekler sunuyoruz.

İşletme olarak herkesin damak zevkinin farklı olabileceğini, hatta her seferinde farklı lezzetleri tatmak isteyeceğinizi düşünüyoruz. Bu yüzden çok geniş bir menü ile öne çıkıyor, her damak zevkine hitap edecek alternatifler geliştiriyoruz. Ciğerle başlayan yolculuğumuza onlarca menüyle devam ediyoruz.

Ciğer, kuzu şiş, köfte, hamburger, tavuk şiş, ızgara, beyti kebabı, Adana kebabı gibi birbirinden özel menülerimiz haricinde çok sayıda çorba çeşidimizi her gün taptaze şekilde hazır ediyoruz. Serpme kahvaltımızla güne zinde bir başlangıç yapmanıza, tamamen doğal ve lezzetli tatları tatmanıza yardımcı oluyoruz. Alo paket siparişlerinizle menülerimizi ev ve işyerlerinize taşıyor, lezzeti uygun fiyatla taçlandırıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR