• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Meşhur Edirne Tava Ciğercisi

Adres :

Reşadiye Mah. Gölcük Meydanı No: 11çorlu/ Tekirdağ Tekirdağ » Çorlu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cemal Puliyen

E-Posta Adresi :

cemalpuliyen@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 546 71 08

Whatsapp 2:

0 (536) 546 71 08

Günümüzde usta aşçıların özenle hazırladıkları ve bizlerin de afiyetle tüketeceği birbirinden harika yemek çeşitleri vardır. Öyle ki bazı yemek seçenekleri bizleri kendisine bağlar ve bundan asla vazgeçemeyeceğimiz bir lezzet haline dönüşür. Bu duruma en iyi örnek olarak ise pek çok insanın severek tükettiği ciğer ve ciğer çeşitlerini gösterebiliriz. Müşterinin isteğine göre ciğer dürüm, ciğer şiş, ciğer kavurma ya da ciğer sote gibi seçenekler özenle hazırlanarak müşterilere servis edilir. Fakat bu noktada kaliteli bir hizmetin yanı sıra titiz çalışmanın önemi de büyüktür. Çünkü gıda sektörü hassas ve titiz çalışma gerektiren alanlardan biridir. Bizler de Tekirdağ Meşhur Edirne Tava Ciğercisi olarak bunun önemi dâhilinde müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunma çabasındayız. En rahat ve konforlu alanlarımızda müşterilerimizi nefis ciğer lezzetiyle bir araya getiriyoruz. Alanında uzman aşçılarımız maharetli elleriyle sizlere birbirinden harika ciğer çeşitlerini özenle sunmaktadırlar.

Müşterileri memnun edebilmenin en önemli noktasının iyi bir misafirperverlik, lezzetli ürünler ve konforlu bir alan temin etmek olduğunun bilincindeyiz. Sektörde sağladığımız hizmetlerde daima bu faktörlerin gelişimine özen göstererek karşılıklı memnuniyeti oluşturmayı hedefliyoruz. Ayrıca güler yüzlü ve tecrübeli personellerimiz ile de müşterilerimizin iyi bir şekilde vakit geçirmesi için çalışıyoruz.

Gıda güvenliğine ve gıda hijyenine gerekli önemi vererek bu sektördeki duyarlılığı artırmaya gayret ediyoruz. Hizmet alanımızı büyüterek daha çok insanın misafirimiz olması ve en lezzetli yiyecekleri tüketmesi için çaba gösteriyoruz. İnsana ve insan sağlığına değer veren çalışma anlayışımızı gelecekte de en iyi şekilde sürdürmenin arzusu içerisindeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR