• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mevlana Pide Ve Kebap Salonu

Adres :

Atatürk Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi No 12/b (hamdi Eriş Devlet Hastanesi Acil Yanı) Kahraman Ankara » Kazan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Cevizli

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (530) 632 49 09

Mevlana Pide Ve Kebap Salonu olarak Ankara Kazan’da faaliyetlerimize devam ediyor, uzun yıllardan beri kalitenin, güvenin, eşsiz lezzetlerin ve uygun fiyatın değişmeyen adresi konumunda bulunuyoruz. Bizler ülkemizin en özel lezzetlerini siz değerli müşterilerimize, kıymetli misafirlerimize ulaştırmak için yola çıktık. Büyük bir heyecanla çalışmalarımıza başladık ve o heyecanımızı hiç kaybetmeden her gün tecrübelerimizle de altını doldurduk. Bu yüzden de uzun zamandır Kazan’ın en çok tercih edilen restoranlarından birisi olduk. Fakat bizler sizlerin hep daha iyiyi hak ettiğinizi biliyoruz. Bu yüzden de başarılarımızı yeterli görmüyor, hep daha fazlası için gayretlerimizi devam ettiriyoruz.

Ankara restaurant sektörünün öncü işletmelerinden birisi olarak tamamen doğal malzemeler kullanılarak deneyimli ustalarımız tarafından hazırlanan ürünlerimizin gerek malzeme tedariklerinde gerekse hazırlanış ve servis aşamalarında hijyene azami dikkat ediyoruz. Soğuk zincirin kırılmasına fırsat vermeden tamamı marka, güvenilir, sertifikalı ürünleri işletmemize dahil ediyoruz. Özellikle et ve et mamullerimizde kalite standartlarımızdan asla esneklik göstermeden hem en lezzetli yiyeceklerin içeceklerin hem de en sağlıklı yiyeceklerin içeceklerin adresi olmaya çalışıyoruz.

Mevlana Pide Ve Kebap Salonu olarak yenilikçi, dürüst ve kaliteli hizmeti ilke edindiğimiz alanda taptaze ürünlerle karşınıza çıkıyor, en taze halleriyle tüketiminize açıyoruz. Çok geniş bir ürün seçeneği oluşturarak her damak zevkine hitap edebiliyoruz. Sadece salonumuzda değil, ev ve işyerlerinizde de servis hizmetimizle lezzetlerimizi tattırıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR