• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Meydan Döner & Pide Fırını

Adres :

Deniz Yolu Üzeri-star Market Karşısı Samadağ/hatay Hatay » Samandağ

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Meydanoğulları & Serdar Doğru

E-Posta Adresi :

.

Whatsapp 1:

0 (530) 728 87 77

Whatsapp 2:

0 (539) 849 76 82

Whatsapp 3:

0 (539) 449 70 90

Yıllardır lezzetin diyarında sizleri en lezzetli yemeklerle buluşturan restoranımızda ağırlamaya devam etmekteyiz. En hijyenik koşullarda sizlere sunduğumuz yemeklerle kalitemizi tescillendirdik. Siz müşterilerimizin damak tadına hitap eden yöresel lezzetlerle sektöründe en önlerde yer almaya devam etmekteyiz. Güler yüzlü personeliyle sizleri en iyi şekilde ağırlayan ve uğurlayan restoranımızda sizlere hizmet vermekten mutluluk duyduk. Kurulduğumuz günden beri verdiğimiz kaliteli hizmetle bugünlere geldik. Ticari bir kazancın ötesinde verdiğimiz hizmetlerle sizlerin güvenini kazandık. Emin adımlarla ilerlediğimiz bu yolda en büyük desteğimiz ve motivasyon kaynağımız siz değerli müşterilerimiz oldunuz. Yılların deneyimi ve sizlerle kurduğumuz güven bağımız restoranımızın en önemli özelliğidir.

Hatay restoran sektöründe şehrimizin en meşhur lezzetlerini sizlerle buluşturmaya devam etmekteyiz. Sunduğumuz lezzetler ve hizmetlerle sektörümüzde boşluğu doldurulamaz bir konumda bulunmaktayız. İşinin ehli olan personelimizle bu yolda ilerlemekteyiz. Sizlerin damak tadına hitap eden lezzetlerimizin daha geniş bir kitleye ulaşmasını sağlayan ve farklı bütçelere hitap eden uygun fiyatlarımızla müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamayı başardık. Beklentilerin ötesinde bir hizmet anlayışı ile hareket etmekteyiz.

Teveccühünüzü kazanma yolunda gösterdiğimiz başarıyı bizlere yaptığınız olumlu dönütlerle anlıyoruz. Her türlü dilek ve şikayetleriniz bizim için önemlidir. Adana kebap, döner çeşitlerinin yanında balık ve her türlü pişirme hizmetleri vermekteyiz. Web sayfamızda yer alan iletişim adreslerinden bizlere ulaşabilir ve restoranımız hakkında detaylı bilgi almak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR