• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mihr-ü Mah Döner

Adres :

Tahtakale Mahallesi Ispartakule Bulvarı No: 1 Bahçeşehir/avcılar/istanbul İstanbul » Başakşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhsin Tarhan

E-Posta Adresi :

muhsin.tarhan@yahoo.com

Whatsapp 1:

0 (532) 423 71 12

İstanbul restaurant sektöründe kurulmuş olan firmamız bu alanda en kaliteli ve en lezzetli hizmeti sizlere sunmaktadır. Restoran bakımından İstanbul içerisinde lezzeti ile bilinen ve en çok tercih edilenlerden biri olarak birbirinden farklı damak tadına hitap etmekteyiz. Her müşterimizi memnun etmek ve onları güzel lezzetler ile ağırlamak için işimizde titiz ve özverili davranıyoruz.

Yeme içme ve eğlence konusunda sizleri memnun etmek için yemeklerimizde lezzetli ve taze malzemeler kullanıyor. Bu malzemeleri en hünerli ustalarımızın ellerinden sizlere sunuyoruz. Sunumlarımız sunum estetikliğine özen gösterilerek sizlere sunulmaktadır. Restoranımız içerisinde bizlere ulaşabildiğiniz gibi dilediğiniz yerden de sipariş verebilmeniz için alo sipariş hattımız bulunmaktadır. Evinize veya işyerinize nerede yemeğinizi yemek isterseniz bizleri arayarak sipariş verebilirsiniz. Ekibimiz en kısa sürede siparişinizi hazırlar ve adresinize gelerek sıcak olarak sizlere teslim eder.

Restoran firmalarından biri olarak sunmuş olduğumuz hizmet ve ürünler içerisin de, İskender, döner, ızgara döner, odun ateşinde döner, kahvaltı, toplu yemek organizasyonları, pilav üstü döner, yaprak döner, alo paket döner hizmetlerimiz mevcuttur. Tüm bu hizmetlerimiz ile sizler de yemek yemenin ve lezzetin keyfini çıkartabilirsiniz.

Toplu yemek veya kahvaltı organizasyonlarınız için bizleri önceden aramanız ve sizler için en uygun günü ve saati söylemeniz yeterli olacaktır. Ekiplerimiz sizler için en ideal masayı istekleriniz doğrultusunda hazırlar. Telefon numaramızdan hemen bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR