• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Misi Atalay Aile Çay Bahçesi

Adres :

Gümüştepe Mahallesi Değirmen Sokak No: 10/c Bursa » Nilüfer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Eren Atalay

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (536) 998 45 03

Whatsapp 2:

0 (553) 844 16 01

Birmilyonnokta.com ailesine üye olarak hizmetini büyüten ve özel bir hal alan Misi Atalay Aile Çay Bahçesi isimli firmamız, müşteri memnuniyetine de büyük bir önem veriyor. Bursa'da restoran hizmeti sunan firmamız, uygun fiyatları ile bu sektörün en çok tercih edilen tek ismi olmayı başarmıştır. Yeme içmesek de üründen son derece kaliteli bir hizmet sunarak adını en zirveye taşımış olan değerli firmamız, oldukça yoğun bir müşteri kitlesine de sahiptir. Kurulduğu günden bu yana sayısız başarı yaz imzasını atmış olan firmamız yüzlerce müşterisini en iyi şekilde ağırlamıştır. Bu sektörün en çok tercih edilen tek ismi olarak firmamız, sektörde hizmet çıkmakta olan diğer firmalara fark atıyor.

Bursa restoran, yeme içme sektöründe sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmet ile müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap olmaya devam ediyor. Çok uygun fiyatlara hiçbir sunan firmamız, müşteri sağlığına büyük önem veriyor ve her gün düzenli olarak mekân temizliğini yapıyor. Sadece mekân temizliği ile de kalmayan firmamız, mekânı havalandırıyor ve en şık şekilde tasarım yaparak müşteriye ferah bir mekân ile hizmet sunuyor. Ayrıca firmamız çalışanlarının kişisel bakımına disiplinli ve prensipli çalışma şekline de özen gösterip kontroller sağlıyor. Tüm bu disiplinin ve özenli çalışmanın müşteri memnuniyetini oluşturmak için olduğunu belirtmek isteriz. Firmamız son derece lezzetli sunumları şık mekânı ve disiplinli çalışan kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için buradadır.

Bizleri arayarak yiyecek veya içecek siparişinde bulunabilir ve sevdiklerinizle zaman geçirmek için mekânımızda yer rezervasyonunu da yapabilirsiniz. Yedi yirmi dört saat hizmetinizde olan firmamız müşterilerine kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmanın gururu ile geleceğe doğru yol almaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR