• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Miss Döner Kebap Salonu

Adres :

Çay Mahallesi Namık Kemal Caddesi (fatih Cami Karşısı Bim Yanı )iskenderun / Hatay Hatay » İskenderun

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şehmus Demircan - Mehmet Nuri Demircan

E-Posta Adresi :

dilanazat@msn.com

Whatsapp 1:

0 (539) 921 63 47

Whatsapp 2:

0 (539) 921 63 47

Döner ve kebap bizim sofralarımızın vazgeçilmezi. Bu iki lezzeti dışarıda güvenle yemek istiyorsanız tercih edeceğiniz ilk adres Miss Döner Kebap Salonu olmalı. Hatay restaurant sektöründe verdiğimiz bu hizmetlerle değerli müşterilerimizin bugüne kadar beğenisini kazandık. Uzun yıllar bu sektörde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızla müşterilerimize kaliteli ve lezzetli tatlarımızla hizmet verdik. Döner ve kebabın şehrimizdeki güvenilir adresi olmaya, sizlere bu lezzeti eksiksiz ve kusursuz olarak sunmaya devam edeceğiz.

Tavuk döner ve et dönerimizi lavaşta tercih edebileceğiniz gibi ekmek arası olarak veya pilav üstü olarak da tercih edebilirsiniz. Bununla beraber kebap çeşitlerimiz arasından istediğiniz kebabı sipariş verebilirsiniz. Yıllarını bu sektörde mutfakta geçirmiş ustalarımız, sizlere bu lezzetleri en iyi şekilde sunacaktır. Şehrimizde tercihinizi Miss Döner Kebap Salonu olarak yapmanız, en doğru kararı vermiş olmanızdır. Restoranımız, geniş ve ferahtır. Buraya bireysel olarak gelebileceğiniz gibi arkadaş ortamınızla veya ailenizle de gelebilirsiniz. Restoranımız merkezi konumda olduğu için ulaşımı oldukça kolaydır. Araçla gelecek olan müşterilerimiz restoranımızı tercih ettikleri zaman park sorunu yaşamayacaktır.

Mutfakta ve serviste çalışmalarımızı özenle gerçekleştiriyoruz. Değerli müşterilerimizin isteği üzerine adrese ücretsiz olarak sipariş gönderebiliyoruz. Müşterilerimiz için en iyi hizmeti vermek adına çalışmalarımızı dikkatle ilerletiyoruz. Kaliteli ve güvenilir malzemelerimizle hazırladığımız bu lezzetlerimizi sizlere özenle servis ediyoruz. Güler yüzlü, samimi ve saygılı ekibimizle sizlere sektörün en iyi hizmetini sunmak adına gayret ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR