• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mobilya Dünyası

Adres :

Talatpaşa Mahallesi Aslangazi Caddesi No : 16 İstanbul » Kağıthane

Sektör :

Yetkili Kişi :

Selim Demez

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

selimdemez@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (531) 424 11 21

Evimizi süsleyen mobilyalarımızın, uzun yıllar dayanıklı olmalarını ve kalitelerini korumalarını isteriz. Bunun için de mobilya almadan önce detaylı araştırmalar yaparız. Mobilyada kullanılan her türlü maddenin kalitesinin iyi olmasını ve bizleri yıllarca yeni mobilya masrafından kurtarmalarını ise hepimiz isteriz. Biz Mobilya Dünyası ailesi olarak, sizlere kaliteli mobilyaları uygun fiyatlarla sunuyoruz.

İstanbul mobilya sektöründe geniş ürün yelpazemiz ve dürüst satış politikamız sayesinde diğer firmalardan her zaman bir adım öndeyiz. Mağazamızda aklınıza gelebilecek birçok mobilyanın satışını gerçekleştiriyoruz. Salon takımlarından yatak odası takımlarına, bazadan halıya, TV ünitesinden zigon sehpaya kadar pek çok alanı süsleyen mobilyanın satışını yapıyoruz. Mobilyalarda kullanılan hammadde son kalite malzemelerden üretilmektedir.

Alanında deneyimli ve güler yüzlü satış elemanı arkadaşlarımızın yönlendirmeleri ile, evinize ve bütçenize uygun her çeşit mobilyayı mağazamızda mutlaka bulacaksınız. Aynı zamanda yeni evlenecek çiftlere özel hazırladığımız çeyiz paketleri ile yeni evinize ve zevkinize uygun mobilyalara sahip olabileceksiniz.

İstanbul’da hizmet vermekte olan mağazamız satışlarını büyük bir şeffaflık ve hassasiyet çerçevesinde geliştirdiği disiplinle yapmaktadır. Bu amaç doğrultusunda da siz değerli müşterilerimizin memnuniyetleri bizler için çok kıymetlidir. Kaliteli, sağlam ve günün trendlerini takip eden mobilyalara ulaşmak istiyorsanız sizleri Kağıthane’deki mağazamızda ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Sağlam ve kaliteli mobilyalara, güler yüzlü hizmet ve geniş ürün yelpazesi ile ulaşmak hiç bu kadar zevkli ve kolay olmamıştı.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR