• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mobilya Tamir Atölyesi

Adres :

Orta Mahalle Batı Sokak No: 19 Pendik/istanbul İstanbul » Pendik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Deniz Çetinkaya

E-Posta Adresi :

deniz57seymaravza@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 254 09 57

Whatsapp 2:

0 (553) 254 09 57

İstanbul mobilya sektörünün önde gelen işletmelerinden olan şirketimiz, mobilya tamiri üzerine hizmet vermektedir. Amacı sizlere iyi hizmet verebilmek olan işletmemiz mobilyalarınızın örünü uzatarak sizleri büyük harcamalardan kurtarmaktadır.

Bilindiği üzere mobilyalar sıkça yenilenen eşyalardan değildir. Bir kere alınırlar ve uzun yıllar boyu kullanılırlar. Üstelik çok ucuz eşyalar da değillerdir. Bu sebeple bir kez mobilya alındığında herkes bunu mümkün olduğu kadar uzun kullanmak ister. İşte bizim işletmemiz de tam da bu konuda sizlere yardımcı oluyor. Mobilyalarınızdan maksimum verimi alabilmeniz için onları en iyi şekilde tamir ediyor, yeniliyor ve sizlere geri veriyoruz.

İşletmemiz mobilya tamiri konusunda tecrübesi ile sizlere oldukça zorlu durumlarda dahi yaratıcı çözümler sunabilmektedir. Birçok farklı mobilyanızın tamiri ve yenilenmesi için sizler de işletmemizi tercih edebilirsiniz.

Atölyemizde koltuk, masa vb. birçok mobilyanın tamir işlemleri yapılabilmektedir. Koltukların cilt yenilenmesi ve minder değişimi gibi işlemler de atölyelerimizde yapabildiklerimizi arasındadır. Özellikle koltuk tamiri sıkça verdiğimiz hizmetlerimiz arasındadır. Gün içinde çok fazla kullanılan ve bu sebeple çabuk eskiyen koltuklar gerek görüntü gerek de konfor açısından kısa sürede istenen etkiyi vermeyi bırakabilir. Mobilyaları tamamen yenilemek ise bu noktada oldukça masraflı bir işlemdir. Ancak koltuklarınızı atölyemize getirerek minder ya da süngerlerini değiştirebilir, yeni bir kaplama seçerek koltuklarınızı yepyeni bir görüntüye kavuşturabilirsiniz. Sizler de mobilyalarınız ile ilgili her türlü tamir ve yenileme işlemi için bize başvurabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR