• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mor Cafe

Adres :

Murat Bey Mahallesi Atilla Sunar Caddesi No: 27 / A İzmir » Torbalı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Berna Elmin Korkut

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (543) 544 08 35

Mor Cafe, İzmir’de ve birmilyonnokta.com adresinde müşterilerine hizmetler sunan, fast food sektörünün lider markalarından birisi olarak çalışma hayatına devam eden firmamızdır. Hepimiz dilediğimiz ürünleri profesyonelce hazırlayarak; modern, şık ve konforlu bir ortamda sağlıklı ve lezzetli bir şekilde sunan dost bir firmadan hizmet almak isteriz. İzmirli müşterilerin bu taleplerine uygun bir şekilde sağladığımız tüm hizmetlerimiz sonrasında onlardan teşekkür ve takdir içerikli geri dönüşler alarak sektörümüzün lider firmaları arasına girdik.

Firmamız olarak, restoranımızın mutfağında hazırlanan tüm lezzetlerin sağlıklı bir şekilde üretilmesi adına ürünlerimizi hazırlarken katkı maddesi veya lezzet artırıcı kimyasallar kullanmamaktayız. Baklava, tulumba tatlısı, çiğköfte, Ayvalık tostu, tavuk dürüm gibi birçok farklı konseptteki ürünümüzün bulunduğu menümüz, sizlerin damağında unutulmayacak tatlar bırakacak nitelikteki lezzetlerdir.

Sizlerin memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak adına hizmetlerimizi sürekli bir şekilde geliştirmekteyiz. Çalışanlarımız, sektörün inceliklerini öğrenmiş olan güler yüzlü ve pozitif enerjili kişilerdir. Firmamız, gün içerisinde düzenli olarak hijyen eğitimi almış çalışanlarımız tarafından temizlenmektedir. İzmir fast food sektöründeki boşluğu üstün performanslı çalışmalarımız sayesinde doldurduk.

Sizler için sağlamış olduğumuz tüm hizmetlerimiz bütçenize uygun bir şekilde fiyatlandırılmaktadır. Ticari kâr amacı gütmeden dürüst ve ahlaklı bir şekilde çalışmaktayız. Bizleri, firmamızın iletişim numaralarını arayarak restoranımızda yer ayırtabilir ya da ürün siparişi verebilirsiniz. Sizleri de müşterilerimiz arasında görmekten gurur duyarız. Ayrıcalıklı hizmetlerimizle sizlerin yanınızda olmaktan memnuniyet duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR