• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mosso Balık Restaurant Lara

Adres :

Çağlayan Mahallesi Eski Lara Yolu Caddesi No: 317/1 Lara / Antalya Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Esra Karasan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@mossobalik.com

Mosso Balık Restaurant Lara olarak Antalya Muratpaşa’da hizmet veriyor, uzun yılların deneyimini ve tecrübesini her geçen gün daha ileriye taşıyoruz. Bölgemizin en geniş deniz ürünlerine sahip restoranı olmanın ayrıcalığını yaşıyor, deniz ürünlerine dair klasik lezzetleri en leziz halleriyle tatmak isteyenlerin vazgeçilmezi konumunda bulunuyoruz. Yine daha önce hiç tatmadığı deniz mahsullerini ilk defa deneyimlemek isteyenlere de yüzlerce balık ve böcek çeşidi sunuyor, eşsiz menüleri beğeninize sunuyoruz. Akdeniz ve Ege mutfağı başta olmak üzere çok geniş bir menü sunduğumuz gibi deniz ürünleri ile arası iyi olmayanlar için de çok fazla alternatif bulunduruyoruz. Bu sayede her damak zevkine hitap etmeyi başarıyoruz.

Antalya restaurant sektörünün öncü kuruluşlarından birisi olarak haftanın 7 günü, 09:00-02:00 saatleri arasında taleplere karşılık veriyoruz. Her biri alanında yetişmiş, tecrübeli, deneyimli ve özverili ustalarımızın ellerinden çıkan tarifsiz lezzetlerimizi taptaze, sıcak sıcak tüketiminize açıyoruz. Özel olarak tasarladığımız, benzersiz konseptteki mekanımızda lezzetlerimizi tatma fırsatı sunuyoruz. Balık çeşitlerimiz, mezelerimiz, tatlılarımız ve içeceklerimiz ile çok geniş bir alternatif sağlıyor, damaklarınızın bayram etmesini sağlıyoruz.

Sürekli değişen ve gelişen sektör içerisinde bizler de kendimizi yeniliyor, dünya standartlarında restoran çözümleri için en gelişmiş teknolojilere uygulamalarımızda yer veriyoruz. Mekan konseptimizi ona göre yeniliyor, gerçek lezzetleri en sağlıklı, en taze, en hijyenik halleriyle tatmanıza fırsat veriyor, sevdiklerinizle hoş vakit geçirmenize aracı oluyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR