• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mumbarcı Fatduş Bacı

Adres :

Söke/aydın Aydın » Söke

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatduş Bacı

E-Posta Adresi :

fatmanuryıldız865@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 943 83 26

Whatsapp 2:

0 (552) 943 83 26

Beslenme herkesin sağlıklı bir şekilde hayatını devam ettirebilmesi için ihtiyaç duyduğu bir durumdur. Özellikle son yıllarda insanların iş ve okula ayırdığı saatlerinin artmasıyla birlikte beslenmeye ayrılan vakitte büyük azalmalar olmuştur. İşten, okuldan ve benzeri birçok durumdan ayırdığımız zamanda beslenmemizi en kısa sürede yapmaya çalışmamız fast food sektörünün gelişmesine büyük öncülük etmiştir. Günümüzdeki fast food restaurant sayısının çokluğu da bu sektörün ne denli büyük öneme sahip olduğunu bir kez daha göstermiştir. Biz de işletmemiz olarak Aydın fast food sektöründe sizlere en iyi hizmeti, en kısa sürede ve en uygun fiyatlara vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Kısıtlı zamanda beslenme ihtiyacı ne yazık ki sağlıksız beslenmeyi de beraberinde getirmiştir. Bizler de işletmemiz olarak, sizlerin kısıtlı zamanda da olsa en doğru ve sağlıklı şekilde beslenebilmesi adına her biri birbirinden tecrübeli, çalışkan, ilgili ve güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız ile birlikte en uygun fiyatlara hizmet veriyoruz. Her sektörde olduğu gibi fast food sektöründe de kısa zamanda da olsa büyük değişimler gelişmeler ve iyileşmeler oluyor. Bizler de sizler için en iyi hizmeti sağlamak adına bu hizmetleri her biri birbirinden çalışkan, ilgili ve deneyimli ekip arkadaşlarımız ile en yakından takip ediyor ve sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Sizler de sevdiklerinizle birlikte vaktinizi en iyi şekilde değerlendirmek ve yediğiniz yemekten tat almak isterseniz her zevke ve her damak tadına hitap eden çeşitleri bulunduran işletmemizi ziyaret edebilir, ilgili ve güler yüzlü ekip arkadaşlarımız ile tanışabilirsiniz.

MUMBAR KG: 75 TL / İŞKEMBE DOLMA KG : 75 TL / ŞIRDAN TANE : 15 TL / YAPRAK SARMA KG : 45TL / İÇLİ KÖFTE KG : 70

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR