• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Murat Oto Elektrik Elektronik

Adres :

Kss 21 Cad No : 75 Çorum Çorum » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat İmal

E-Posta Adresi :

mimal_19@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 749 13 72
Murat Oto Elektrik Elektronik olarak çorum oto klima tamircisi,çorum oto elektrik ustası,çorum en yakın oto elektrikçi,çorum bilgisayarlı arıza tespiti,çorum oto klima gaz dolumu,çorum oto far parlatma,çorum oto far temizliği,çorum en yakın oto elektrik tamircisi,çorum oto elektrik tamircisi,çorum oto beyin tamiri,vb alanda hizmet vermekteyiz.

Çorum otomotivsektörünün başarılı firması olarak siz değerli müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Firma olarak liderlik vasfın uygun şekilde hizmet sunmanın haklı gururunu ve mutluluğunu yaşadığımızı belirtmek isteriz. Çağımız teknoloji çağıdır, otomotiv sektörü de doğrudan teknoloji ile bağlantı içerisindedir. Dünya genelinde daima ilerlemekte olan teknolojiyi çok yakından takip ederek hizmetlerimizde uygulamaya geçiriyoruz. Yenilikler ışığında düzenlediğimiz gelişmeler ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ve beğenisini kazanıyoruz. Müşteri memnuniyeti firmamız için büyük önem arz ediyor.

Piyasada yer alan bütün modellerin bakımını, tamirini yaparak kusursuz hale getiriyoruz. Gerçekleştirdiğimiz tamirlerde kullanmış olduğumuz yedek parçaların tamamını orijinal olarak tercih ediyoruz. Orijinal yedek parçalar daha uzun ömürlü araçları vaat ediyor. Şimdiye kadar sunduğumuz hizmetlerden memnun kalmayan müşterimiz olmadı, bunu işimizde ki başarımıza borçluyuz. Profesyonel ekibimiz sayesinde sunduğumuz hizmetleri sıfır hata ile neticelendirmek başarımıza başarı katmaktadır. Rakiplerimizi geride bırakacak adımlar atarak performansımızı da en üst seviyelere çıkartmayı ihmal etmiyoruz.

Uluslararası yaklaşımları işimizde uygulayarak standartları yakalıyoruz. Tüm bunların yanı sıra firmamız birbirinden farklı alanlarda hizmet sunarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Müşteri odaklı hizmet anlayışımızdan yola çıkarak gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin garantisini de veriyoruz. Firmamızın başarısı, hizmet kalitesi, güvenilirliği, profesyonelliği dışında fiyatları da dikkat çekmektedir. Son derece uygun fiyatlarla sunduğumuz hizmetlerden faydalanmak istemez misiniz? O halde firmamızın internet sitesinde yer alan telefon numarasını arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR