• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Murat Oto Elektrik Elektronik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Murat İmal

  • firma fb

Çorum’da hizmet veren firmamızın birçok oto hizmeti bulunmaktadır. Bu hizmetlerimizin başında otomobilinizin elektrik ve elektronik işleri gelmektedir. Klima tamirinden, beyin tamirine, far parlatmadan aklınıza gelebilecek daha birçok alanda hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda araçlarınızın detaylı bakım hizmetlerini de gerçekleştirmekteyiz. Çeşitli ihtiyaçlarınıza yönelik çözüm odaklı yaklaşımımız sayesinde sorunlarınızı en kısa sürede çözmek adına çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz.

Çorum otomotiv alanında bizi rakiplerimizden ayıran en önemli nokta ise müşteri memnuniyetini her şeyden önce tutmamızdır. Siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda en uygun hizmeti en uygun fiyata sunuyoruz. Bunların yanı sıra kirlenen farlarınızın ilk günkü parlaklığına dönmesi için far temizliğimizi de detaylı bir biçimde yapıyoruz. Ayrıca otomobilin en önemli parçası olan motorların rutin bakımlarını ve temizliklerini alanında deneyimli arkadaşlarımız sayesinde kısa süre içerisinde yapıyoruz. Bunun yanı sıra otomobilinizin ihtiyaç duyduğu her türlü yedek parçanın teminatını sağlıyoruz.

Firmamızın en temel stratejilerinden biri de müşterilerimizin aldığı hizmetten duyduğu memnuniyeti maksimum seviyede tutmaktır. Bu memnuniyeti sağlamak adına, donanımlı ve güler yüzlü çalışanlarımızla her gün daha iyisini yapmak için çalışmaya devam ediyoruz. Eğer siz de aracınızın hak ettiği bu profesyonel bakımı, en uygun fiyata ve maksimum hizmet karşılığında almak istiyorsanız sizleri Çorum Merkez’deki ofisimizde ağırlamaktan büyük bir zevk duyacağız. Siz de aracınız da görmeniz gereken en kaliteli hizmeti hak ediyorsunuz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR